349. Kandelaars

Een paar beschilderde tinnen kandelaars, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 349. Kandelaars
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 20 cm en breedte 9 cm.
Conditie Beschadigingen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen