Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
318. Eetkamertafel, Art Deco
Ronde mahoniehouten Art Deco eetkamertafel op kolompoot, circa 1920.
319. Secretaire
Mahoniehouten klepsecretaire, interieur voorzien van acht laden en opbergvak, met gebogen spiegel achterwand. Tweede helft 19e eeuw.
320. Bijzettafels en kruk, Hindeloopen
Twee bijzettafeltjes en een krukje, Hindeloopen, tweede helft 20e eeuw.
321. Bijzettafel, bak en kruk, Hindeloopen
Een bijzettafel, houtenbak en een krukje, Hindeloopen, tweede helft 20e eeuw.
322. Boogkabinet, Groningen
Eikenhouten Gronings boogkabinet, twee deuren met volle pilaren en drie laden en messing ringbeslag, circa 1840.
323. Commode
Willem III commode van thujahout, voorzien van geëbboniseerde applicaties, eind 19e eeuw.
324. Kabinet
Oud Hollands Louis XVI eikenhouten kabinet met gestoken timpaan kap, pilaren voorzien van Korinthische kapitelen, drie laden, binnenkant kast twee laden. Begin 1800.
325. Stoelen, Biedermeier
Vier eetkamerstoelen Biedermeier van essenhout met mahoniehout, zitting voorzien van lichtgroene velours stof, circa 1900.
326. Secretaire, Frankrijk
Notenhouten Franse secretaire met marmeren bovenblad, 19e eeuw.
327. Rolluikkast
Eiken rolluikkast, een gedeelte met legplanken. Tweede helft 20e eeuw.
328. Salontafel
Kastanjehouten salontafel met twee lades, tweede helft 20e eeuw.
329. Eetkamerset
Vintage Scandinavische eetkamerset, bestaande uit een tafel (uitschuifbaar) en vier stoelen met oranje bekleding, circa 1970.
330. Beeld
Beeld in gebronsde metaallegering van smid met aambeeld en hamer, compleet met staaf met wiel. Geheel op marmeren sokkel. Frankrijk, begin vorige eeuw.
331. Wandbord, Makkum
Blauw-witte pauwen wandbord, Makkum, eind 20e eeuw.
332. Salontafel, Art Deco
Art Deco salontafel met gebogen dragend ondergedeelte, jaren 30/40.
334. Eettafel, Starck
Zwarte kunststof eettafel, model Miss Balū. Ontwerp Phillip Starck voor Kartell, Italië, jaren 80/90.
335. Brief op perkament, Groningen 1790
Brief op perkament van Willem Entrup (1739-1793). Gezworene te Groningen, gedateerd 1790.
336. Correspondentie Engeland 1764
Correspondentie van Merchants Newton & Gordon, later ook vermelding van Johnston & Murdoch bestaande uit dertien handgeschreven brieven vanaf 1764 (London) tot 1844. Betreft handelscorrespondentie inzake onder andere Madeira wijn.
337. Kaarsenstandaard
Donker gepatineerde messing Neogotische kaarsenstandaard, begin vorige eeuw.
338. Snoepautomaat
Metalen snoepautomaat van JACO Automaten Industrie Groningen, voor drop en room caramels, circa 1950.
339. Hanglamp
Hanglamp, kopie van de nieuwe PH 5 hanglamp van Louis Poulsen.
340. Hanglamp
Vintage hanglamp, teakhout met drie melkglazen kelken, circa 1965.
341. Wasstokhouders
Twee metalen wasstokhouders met wasstok, eind 19e eeuw.
342. Wasstokhouders
Drie verschillende wasstokhouders met wasstok, een gietijzeren gemerkt Ernst Georg Zimmermann, Hanau (1842-2010) eind 19e eeuw.
9725 CT Groningen