Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

213. Olielamp

Groene beschilderde uraniumglazen olielamp met bronzen montering in chinoiserie stijl, eind 19e eeuw.

214. Kort verhaal, 1789

Kort verhaal uit 1789 "Scandales de son altesse serenissime monseigneur Le Duc Dorleans, Par Publius. Le flot qui lápporia recule epouvante, 1789". Een verhaal over de schandalen van Hoogheid Monseigneur Le Duc Dorleans,".

215. Stolpen met bloemen

Drie glasstolpen op houten basis met stoffen bloemboeketjes op een porseleinen vaas, begin 20e eeuw.

217. Beelden

Een paar bronzen beelden, met elk een afbeelding van een putto, eerste helft 20e eeuw.

218. Bowlstel, A.D. Copier

Helderglazen bowlstel met twaalf glazen en bowllepel, ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam, jaren 30. Alles gemerkt met geëtst monogram ontwerper.

219. Theeservies

Porseleinen theeservies bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkan en zes kop-en-schotels, midden 20e eeuw.

220. Dekselpot en bierpul

Boheemse kristallen dekselpot en bierpul, eerste helft 20e eeuw.

221. Zeilboot

Houten model zeilboot op plexiglazen voet.

222. Lot religie

Lot religieuze voorwerpen waaronder een wijwaterbakje, rozenkrans en crucifix, 20e eeuw.

223. Lot blikjes

224. Zeilboot

Houten model zeilboot, eind 20e eeuw.

225. Plaatjesalbum

226. Lot knuffels, Steiff

Negen Steiff exemplaren, waaronder Egel familie, bever en kabouter. Voorzien van originele labels. Duitsland, jaren 60.

227. Lot knuffels

Lot met twaalf knuffeldieren veelal Steiff dieren. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

228. Lot Dinky Toys

Lot van vier metalen Dinky Toys auto’s, circa 1960.

229. Doosjes

Doosje met daarin verwerkt stekelvarkenpennen, ebbenhout en been. Tweede houten doosje met decoratie van been, Brits-Indië, Eind 19e eeuw.

230. Pennen en vulpennen, Waterman

Lot met verschillende Waterman vulpennen.

231. Kaststel, De Sfinx Maastricht

Driedelige Delfts blauw kaststel van De Sphinx Maastricht, tweede helft 20e eeuw.

232. Lot rookgerei

Lot rookgerei bestaande uit drie pijpen, sigarettendoos en een sigaretmondstuk, één meerschuimpijp met paard in originele etui. Begin 20e eeuw.

233. Murano schaal

Wijnrode mondgeblazen Murano glazen schaal met goudgele binnenkant. Einde 20e eeuw.

234. Boeksimulanten

Twee houten kisten in de vorm van een boek, eind 20e eeuw.

235. Murano olifant

Murano glazen olifant, eind 20e eeuw.

237. Murano vazen

Twee Murano glazen Millefiori vazen, circa 1950.

238. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO

Aardewerk vaas Groninger Steenfabriek ADCO, model 1014, midden 20e eeuw.

239. Vaas

Turquoise glazen Murano stijl vaas, circa 1960.

9725 CT Groningen