Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

184. Lot messing

Lot van vier messing gebruiksvoorwerpen, waaronder twee kandelaars, circa 1900.

185. Bureaulamp

Messing bureaulamp met wit glazen kap, eind 20e eeuw.

186. Theeservies, Bareuther Beieren

Theeservies met romantische voorstellingen, Bareuther porselein Beieren, Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

187. Vazen, Mobach

Zes verschillende aardewerk vazen, Mobach Utrecht.

188. Inktstellen

Drie verschillende inktstellen, een inktstel voorzien van twee kristallen inktpotjes met messing beslag op marmeren basis, begin 20e eeuw. Hierbij twee messing inktstellen, midden 20e eeuw.

189. Schaal en glas

Boheemse schaal en glas, eind 19e eeuw.

191. Commode

Dubbelgebogen eikenhouten Hollandse commode. Voorzien van drie laden en bolklauwpoten en ramskopbeslag met guirlandes. Louis XV stijl, 19e eeuw.

193. Karaffen

Drie glazen karaffen, eerste helft 20e eeuw.

194. Lampenvoet, Val Saint Lambert

Kristallen Val Saint Lambert lampenvoet in lila kleurslag met lampenkap, Seraing, België. Jaren 60.

195. Spijkerbol, A.D. Copier

Groot formaat spijkerbol Serica no.50, wijnrode kern met helderglazen cover met ingesloten netwerk van luchtbelletjes. Ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam 1936, met geëtst C.L merkteken.

196. Kaststel, Reinhold Schlegelmilch

Driedelig Art Nouveau stijl kaststel, Reinhold Schlegelmilch, Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

197. Vaas, Oxus Glassware

Mondgeblazen roodoranje design vaas, Oxus Glassware.

198. Presse-papiers, Jaroslav Svoboda Art Glass Tsjechië

Twee glazen presse-papiers, Jaroslav Svoboda Art Glass Tsjechië.

199. Neushoorn

Donker bruine leren neushoorn, 20e eeuw.

200. Murano vogels

Glazen Murano beeldje van vogels, tweede helft 20e eeuw.

202. Beeld, Gmundner Keramik

Terracottakleurig naakt, Gmundner Keramik, Fink, Oostenrijk. Modelnummer 2245, circa 1950.

203. Lampenvoet, Val Saint Lambert

Kristallen smaragdgroene lampenvoet met kap, Val Saint Lambert, Seraing België. Gesigneerd onderzijde, circa 1960.

204. Lot messing

Lot messing waaronder een tabaksdoos, wijwaterbakjes en olielamp. Begin 20e eeuw.

206. Lot glaswerk

Drie dekselcoupes en glazen mandje met zilveren hengsel, begin 20e eeuw.

207. Bureaulamp

Metalen bureaulamp, eerste helft 20e eeuw.

208. Kaart Groningen en Ommelanden

Topografische hand ingekleurde gravure van de Stad Groningen en Ommelanden. Opschrift: Groningae et Omlandiae dominum vulgo de Provincie van Stadt en Lande. Uitgever Petrum Schenk Jr. omstreek 1800.

209. Foto Groningen

Foto van Groningen met op de achtergrond Martinitoren, toren Academiegebouw en de spits van de Sint Martinus Kerk, circa 1970.

210. Plan van Groningen

Plan van Groningen, ingelijste reproductie, 20e eeuw.

211. Vazen, Mobach

Vijf verschillende aardewerk vazen, Mobach Utrecht.

212. Hangkast

Messing hangkastje voor kledingborstels, met facetgeslepen spiegel en een afbeelding van zeilboot, circa 1920.

9725 CT Groningen