Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

292. Ladekast, Hindeloopen

Hindeloopen beschilderde ladekastje, einde 20e eeuw.

293. Plaatjesalbum

294. Kinderbank, Hindeloopen

Hindeloopen beschilderde kinderbank met opbergvak onder zitvlak. Eind 20e eeuw.

295. Stoel

Stoel met romantische voorstelling op geborduurd zit-rugvlak, eerste helft 20e eeuw.

296. Kaarsenstandaards, M. Verboeket

Kaarsenstandaards, ontwerp M. Verboeket, Kristalunie Maastricht. Tweede helft 20e eeuw.

297. Wastafel

Wastafel van mahoniehout met marmeren plaat met aan weerszijden van de spiegel zwanen, begin 20e eeuw.

298. Penantkast, Biedermeier

Mahoniehouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren, eind 19e eeuw.

299. Kandelaars

Twee houten kandelaars, 20e eeuw.

300. Hutkoffer

Houten hutkoffer met metalen beslag, eerste helft 20e eeuw.

301. Lamp, Val Saint Lambert

Smaragdgroene kristallen lampenvoet van Val Saint Lambert, Seraing, België. Circa 1955.

302. Pistool

Enkelshot stuitladingspistool gemerkt Sharps, 20e eeuw.

303. Kandelaar

Klassieke verzilverde kandelaar, circa 1900.

304. Prent “The past and the future”

Engelse prent “The past and the future”, 20e eeuw.

305. Bonbonschalen/koekdozen, Heinrich Löffelhardt

Glazen bonbonschalen/koekdozen, ontwerp Heinrich Löffelhardt voor Scott Zwiesel, circa 1955.

306. Coupes, A.D. Copier

Acht Annagroen uraniumglazen coupes, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, circa 1925.

307. Beeld

Een papagaai van rozenkwarts op amethist.

308. Hanglamp

Beschilderde blauwe glazen hanglamp, voorzien van messing montuur, circa 1935.

309. Vazen

Drie marmeren vazen, vierde kwart 20e eeuw.

310. Vazen

Drie marmeren vazen waaronder twee cilindrisch, vierde kwart 20e eeuw.

311. Wandborden, Aardewerkfabrikant Oud Delft

Drie polychroom beschilderde wandborden, Aardewerkfabrikant Oud Delft. Tweede helft 20e eeuw.

312. Lot bakeliet

Lot bakeliet bestaande uit twee Art Deco tabakspotten, afsluitbare beker en scheerzeephouder, circa 1930.

313. Secretaire

Bloemmahoniehouten gefineerde secretaire, eind 19e eeuw.

314. Hollandse kolommenkast

Hollandse Barok kussenrankenkast op peerpoten, eiken, ebben en palissander belijmd. Geprofileerde kap met snijwerk van een gekroond medaillon, leeuwenmascarons en gevleugelde puttimascarons. Pilasters met Korintisch kapiteel en basement als stijlen. Kussens met snijwerk van bloemen en vruchtfestoen. Een grote lade aan de onderzijde, twee laden aan de binnenzijde. Met originele sleutel, 19e eeuw.

316. Eetkamertafel

Ronde mahoniehouten eetkamertafel op driepoot, begin 20e eeuw.

317. Stoelen

Vier mahoniehouten stoelen met velours stof, midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen