Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
292. Ladekast, Hindeloopen
Hindeloopen beschilderde ladekastje, einde 20e eeuw.
294. Kinderbank, Hindeloopen
Hindeloopen beschilderde kinderbank met opbergvak onder zitvlak. Eind 20e eeuw.
295. Stoel
Stoel met romantische voorstelling op geborduurd zit-rugvlak, eerste helft 20e eeuw.
296. Kaarsenstandaards, M. Verboeket
Kaarsenstandaards, ontwerp M. Verboeket, Kristalunie Maastricht. Tweede helft 20e eeuw.
297. Wastafel
Wastafel van mahoniehout met marmeren plaat met aan weerszijden van de spiegel zwanen, begin 20e eeuw.
298. Penantkast, Biedermeier
Mahoniehouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren, eind 19e eeuw.
300. Hutkoffer
Houten hutkoffer met metalen beslag, eerste helft 20e eeuw.
301. Lamp, Val Saint Lambert
Smaragdgroene kristallen lampenvoet van Val Saint Lambert, Seraing, België. Circa 1955.
302. Pistool
Enkelshot stuitladingspistool gemerkt Sharps, 20e eeuw.
304. Prent “The past and the future”
Engelse prent “The past and the future”, 20e eeuw.
305. Bonbonschalen/koekdozen, Heinrich Löffelhardt
Glazen bonbonschalen/koekdozen, ontwerp Heinrich Löffelhardt voor Scott Zwiesel, circa 1955.
306. Coupes, A.D. Copier
Acht Annagroen uraniumglazen coupes, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, circa 1925.
308. Hanglamp
Beschilderde blauwe glazen hanglamp, voorzien van messing montuur, circa 1935.
310. Vazen
Drie marmeren vazen waaronder twee cilindrisch, vierde kwart 20e eeuw.
311. Wandborden, Aardewerkfabrikant Oud Delft
Drie polychroom beschilderde wandborden, Aardewerkfabrikant Oud Delft. Tweede helft 20e eeuw.
312. Lot bakeliet
Lot bakeliet bestaande uit twee Art Deco tabakspotten, afsluitbare beker en scheerzeephouder, circa 1930.
313. Secretaire
Bloemmahoniehouten gefineerde secretaire, eind 19e eeuw.
314. Hollandse kolommenkast
Hollandse Barok kussenrankenkast op peerpoten, eiken, ebben en palissander belijmd. Geprofileerde kap met snijwerk van een gekroond medaillon, leeuwenmascarons en gevleugelde puttimascarons. Pilasters met Korintisch kapiteel en basement als stijlen. Kussens met snijwerk van bloemen en vruchtfestoen. Een grote lade aan de onderzijde, twee laden aan de binnenzijde. Met originele sleutel, 19e eeuw.
316. Eetkamertafel
Ronde mahoniehouten eetkamertafel op driepoot, begin 20e eeuw.
317. Stoelen
Vier mahoniehouten stoelen met velours stof, midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen