Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
240. Vaas, Floris Meydam
Lichtgrijze glazen vaas, ontwerp Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam, 1953.
241. Vazen, Max Verboeket
Twee verschillende glazen vazen, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht, circa 1965.
242. Colopal schaal, A.D. Copier
Blauwe Colopal schaal, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, 1931.
243. Lamp
Oranje keramische lampenvoet met witte glazen bol, circa 1975.
244. Presse-papiers
Drie verschillende glazen presse-papiers, circa 1975.
245. Presse-papiers
Drie verschillende glazen presse-papier, circa 1975.
246. Colopal schaal, A.D. Copier
Turquoise Colopal schaal, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, 1931.
247. Dekseldoosjes, Schlevogt/Gablonz
Twee gekleurde glazen dekseldoosjes, Schlevogt/Gablonz, eerste helft 20e eeuw.
248. Vijzel
Gietijzeren vijzel met stamper, eerste helft 20e eeuw.
249. Kraantjeskannen
Drie peervormige tinnen kraantjeskannen, waarvan twee beschilderde en een blank tin. Compleet met branders, een kraantjeskan 19e eeuw en twee kraantjeskannen 20e eeuw.
250. Lampetstel, Waechtersbach Keramik
Vierdelig Art Deco lampetstel van Waechtersbach Keramik. Bestaande uit waterkan, waskom, kammen en zeepbakje, circa 1920.
251. Kandelaren
Een paar elegante Franse verzilverde kandelaren, begin 20e eeuw.
253. Lamp
Keramische bollamp met stoffenkap, gemerkt C. Damgon Salins
254. Glas Mary Gregory
Kobaltblauw Mary Gregory glas met een afbeelding van een meisje met een vlindernetje, circa 1900.
255. Beelden
Twee bronzen beelden gemerkt CAN, Corry van Ammerlaan Niekerk Artihove.
256. Dienblad met glazen
Houten dienblad met negentwintig bewerkte glazen, begin 20e eeuw.
259. Kaarsenstandaards, Floris Meydam
Vier kaarsenstandaards, Floris Meydam, Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60.
261. Plaatjesalbum
Plaatjesalbum gevuld met poëziealbumplaatjes en plaatjes.
262. Kerkkandelaar
Messing Barokstijl kerkkandelaar, eind 19e eeuw.
263. Sterkandelaars, Floris Meydam
Vier sterkandelaars, Floris Meydam Glasfabriek Leerdam, 1955.
264. Kaarsenstandaards, Floris Meydam
9725 CT Groningen