Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

240. Vaas, Floris Meydam

Lichtgrijze glazen vaas, ontwerp Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam, 1953.

241. Vazen, Max Verboeket

Twee verschillende glazen vazen, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht, circa 1965.

242. Colopal schaal, A.D. Copier

Blauwe Colopal schaal, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, 1931.

243. Lamp

Oranje keramische lampenvoet met witte glazen bol, circa 1975.

244. Presse-papiers

Drie verschillende glazen presse-papiers, circa 1975.

245. Presse-papiers

Drie verschillende glazen presse-papier, circa 1975.

246. Colopal schaal, A.D. Copier

Turquoise Colopal schaal, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, 1931.

247. Dekseldoosjes, Schlevogt/Gablonz

Twee gekleurde glazen dekseldoosjes, Schlevogt/Gablonz, eerste helft 20e eeuw.

248. Vijzel

Gietijzeren vijzel met stamper, eerste helft 20e eeuw.

249. Kraantjeskannen

Drie peervormige tinnen kraantjeskannen, waarvan twee beschilderde en een blank tin. Compleet met branders, een kraantjeskan 19e eeuw en twee kraantjeskannen 20e eeuw.

250. Lampetstel, Waechtersbach Keramik

Vierdelig Art Deco lampetstel van Waechtersbach Keramik. Bestaande uit waterkan, waskom, kammen en zeepbakje, circa 1920.

251. Kandelaren

Een paar elegante Franse verzilverde kandelaren, begin 20e eeuw.

252. Kandelaar

Vijfarmige zilverkleurige kandelaar.

253. Lamp

Keramische bollamp met stoffenkap, gemerkt C. Damgon Salins

254. Glas Mary Gregory

Kobaltblauw Mary Gregory glas met een afbeelding van een meisje met een vlindernetje, circa 1900.

255. Beelden

Twee bronzen beelden gemerkt CAN, Corry van Ammerlaan Niekerk Artihove.

256. Dienblad met glazen

Houten dienblad met negentwintig bewerkte glazen, begin 20e eeuw.

257. Album met poëzieplaatjes

259. Kaarsenstandaards, Floris Meydam

Vier kaarsenstandaards, Floris Meydam, Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60.

260. Vazen, Mobach

Zes aardewerk vazen Mobach Utrecht.

261. Plaatjesalbum

Plaatjesalbum gevuld met poëziealbumplaatjes en plaatjes.

262. Kerkkandelaar

Messing Barokstijl kerkkandelaar, eind 19e eeuw.

263. Sterkandelaars, Floris Meydam

Vier sterkandelaars, Floris Meydam Glasfabriek Leerdam, 1955.

264. Kaarsenstandaards, Floris Meydam

265. Lot kerstversiering

9725 CT Groningen