Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

159. Borduurwerk

Antiek Frans borduurwerk in houten lijst, eind 19e eeuw.

160. Vazen, W.C. Brouwer

Drie geglazuurde aardewerk vazen, Brouwer's Aardewerkfabriek Leiderdorp, circa 1930.

161. Bierpul, Musterschutz

Duitse porseleinen bierpul met tinnen beslag in de vorm van rettich met zuur gezicht. Schierholz, begin 1900, gesigneerd Musterschutz.

162. Prent

Prent naar Rembrandts “Jezus geneest de zieken”.

163. Beeld, Art Deco

Art Deco beeld, voorstellende Diana, godin van de jacht met twee herten. Witmetalen legering, geheel op marmeren basis. Menneville, Frankrijk, jaren 30.

164. Beeld, Irene Rochard

Frans Art Deco beeld van jager met boog en twee fazanten over de schouder, naast hem een windhond. Gemaakt door Irene Rochard, Frankrijk, jaren 30.

165. Rookset

Messing rookset, ingelegd met robijnkleurige cabochons in Arts & Crafts stijl, begin 20e eeuw.

166. Poëziealbum 1881

Poëziealbum met zilveren monogram, deels gevuld met sierlijke handgeschreven versjes, 1881.

167. Kaarsenstandaards, Matthew Hilton

Set van twee aluminium kaarsenstandaards, model Arclumis/Swan, ontwerp van Matthew Hilton voor SCP England. Het ontwerp stamt uit 1983.

.

168. Beelden

Twee beeldjes op marmeren sokkel. Een bronzen Venus de Milo gelijkend beeld en een krijger van messing. Midden 20e eeuw.

169. Vazen, Art Nouveau

Twee Art Nouveau vazen waaronder een De Bruyn, Faiencerie de Lille Fives. Frankrijk, begin 20e eeuw.

170. Lamp

Bronskleurige lampenvoet met florale decoratie en een gemarmerd glazen lampenkap, eerste helft 20e eeuw.

171. Borduurwerk

172. Bureaulamp

Messing bureaulamp met wit glazen lampenkap, eind 20e eeuw.

173. Lamp, Art de France

Art Deco smeedijzeren tafellamp Art de France met pâte de verre blauw paarse lampenkap. Frankrijk jaren 30.

174. Karaf met glazen

Geslepen kristallen whisky karaf met zes tumbler glazen, circa 1930.

175. Dienblad met karaf en glazen

Glazen karaf met veertien glazen op een spiegeldienblad, circa 1960.

176. Bolvaas

Groene glazen bolvaas met textuur van ingesloten metaaloxiden, circa 1970.

177. Kaarsenstandaards, Matthew Hilton

178. Lampen

Een paar Empire stijl tafellampen met zuil, staande op gepatineerde metalen driepootvoeten, eind 20e eeuw.

179. Vaas, Doyen

Paarse glazen vaas van Doyen uit de serie Floralie, België, circa 1935.

180. Vogelkooi

Vogelkooi, gebruikt op vogeltentoonstellingen. Jaren 60/70.

181. Vaas, Walther & Söhne

Groene persglazen Art Deco vaas van August Walther & Söhne, AG Dresden, Duitsland, 1936.

182. Emmer

Beschilderde messing emmer met smeedijzeren hengsel, circa 1900.

183. Vaas, Val Saint Lambert

Art Deco persglazen Luxval vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Americain, jaren 30.

9725 CT Groningen