Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
159. Borduurwerk
Antiek Frans borduurwerk in houten lijst, eind 19e eeuw.
160. Vazen, W.C. Brouwer
Drie geglazuurde aardewerk vazen, Brouwer's Aardewerkfabriek Leiderdorp, circa 1930.
161. Bierpul, Musterschutz
Duitse porseleinen bierpul met tinnen beslag in de vorm van rettich met zuur gezicht. Schierholz, begin 1900, gesigneerd Musterschutz.
163. Beeld, Art Deco
Art Deco beeld, voorstellende Diana, godin van de jacht met twee herten. Witmetalen legering, geheel op marmeren basis. Menneville, Frankrijk, jaren 30.
164. Beeld, Irene Rochard
Frans Art Deco beeld van jager met boog en twee fazanten over de schouder, naast hem een windhond. Gemaakt door Irene Rochard, Frankrijk, jaren 30.
165. Rookset
Messing rookset, ingelegd met robijnkleurige cabochons in Arts & Crafts stijl, begin 20e eeuw.
166. Poëziealbum 1881
Poëziealbum met zilveren monogram, deels gevuld met sierlijke handgeschreven versjes, 1881.
167. Kaarsenstandaards, Matthew Hilton
Set van twee aluminium kaarsenstandaards, model Arclumis/Swan, ontwerp van Matthew Hilton voor SCP England. Het ontwerp stamt uit 1983.
.
168. Beelden
Twee beeldjes op marmeren sokkel. Een bronzen Venus de Milo gelijkend beeld en een krijger van messing. Midden 20e eeuw.
169. Vazen, Art Nouveau
Twee Art Nouveau vazen waaronder een De Bruyn, Faiencerie de Lille Fives. Frankrijk, begin 20e eeuw.
170. Lamp
Bronskleurige lampenvoet met florale decoratie en een gemarmerd glazen lampenkap, eerste helft 20e eeuw.
171. Borduurwerk
172. Bureaulamp
Messing bureaulamp met wit glazen lampenkap, eind 20e eeuw.
173. Lamp, Art de France
Art Deco smeedijzeren tafellamp Art de France met pâte de verre blauw paarse lampenkap. Frankrijk jaren 30.
174. Karaf met glazen
Geslepen kristallen whisky karaf met zes tumbler glazen, circa 1930.
175. Dienblad met karaf en glazen
Glazen karaf met veertien glazen op een spiegeldienblad, circa 1960.
176. Bolvaas
Groene glazen bolvaas met textuur van ingesloten metaaloxiden, circa 1970.
177. Kaarsenstandaards, Matthew Hilton
178. Lampen
Een paar Empire stijl tafellampen met zuil, staande op gepatineerde metalen driepootvoeten, eind 20e eeuw.
179. Vaas, Doyen
Paarse glazen vaas van Doyen uit de serie Floralie, België, circa 1935.
180. Vogelkooi
Vogelkooi, gebruikt op vogeltentoonstellingen. Jaren 60/70.
181. Vaas, Walther & Söhne
Groene persglazen Art Deco vaas van August Walther & Söhne, AG Dresden, Duitsland, 1936.
182. Emmer
Beschilderde messing emmer met smeedijzeren hengsel, circa 1900.
183. Vaas, Val Saint Lambert
Art Deco persglazen Luxval vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Americain, jaren 30.
9725 CT Groningen