Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

266. Lot kerstversiering

267. Lot kerstversiering

268. Kleurenets

Kleurenets van dorpsgezicht met brug, België, begin vorige eeuw.

269. Stoelen

Zes Biedermeier stijl ballonrug stoelen, 20e eeuw.

270. Vazen

Lot aardewerk vazen van verschillende keramisten, waaronder Nel Goedhart.

271. Stoelen, Carlo Bartoli

Drie stoelen, ontwerp Carlo Bartoli voor Segis. Model “Storm”, 1996, Italië.

272. Nachtkastje

Eikenhouten nachtkastje met marmeren plaat, circa 1925.

273. Kaarsenstandaards

Twee donkerbruin gepatineerde ijzeren kaarsenstandaards, eind 20e eeuw.

274. Stoelen

Zes stoomgebogen beukenhout stoelen in Thonet stijl, model "Lange Jan", eerste helft 20e eeuw.

275. Vloerlamp

Vintage vloerlamp in groot formaat, keramiek met afbeeldingen van paarden en originele kap. Duitsland, circa 1970.

276. Buisstoelen

Vier buisstoelen bekleed met wit zadelleer, Italiaans design, circa 1980.

277. Vloerlamp, Dijkstra

Vintage vloerlamp Mushroom van de Firma Dijkstra, circa 1970.

278. Vloerlampen “Torch”

Twee vloerlampen, uplights. Model “Torch” van Ikea, eind 20e eeuw.

279. Giraffe

Houten giraffe in groot formaat.

280. Piëdestal

Notenhouten piëdestal, eerste helft 20e eeuw.

281. Kaart Delfzijl

Cartografische ets van Delfzijl, titel DELF SIIL. Omstreeks 1800.

282. Fauteuil, Gerard van den Berg

Donkergroene lounge stoel, model “Loge”, ontwerp van Gerard van den Berg voor Montis . Einde vorige eeuw.

283. Fauteuil, Gerard van den Berg

284. Hocker, Gerard van den Berg

Donkergroene hocker, model “Loge”, ontwerp van Gerard van den Berg voor Montis. Einde vorige eeuw.

285. Beeld

Terracotta beeld van mannenhoofd, circa 1900.

286. Beeld

Bronzen beeld van een toastende dame in een sensuele pose op een stoel in Art Deco stijl, tweede helft 20ste eeuw.

287. Schaal, Walther & Söhne

Uraniumgroene glazen Art Deco serveerschaal van Walther & Söhne, AG Dresden, Duitsland, circa 1935.

289. Kinderbank

Kinderbank met opbergvak onder de zitting. Uitgevoerd in pitriet, circa 1980.

290. Wandkastje

Hollands wandkastje, tweede helft 20e eeuw.

291. Nachtkastje, Hindeloopen

Hindeloopen beschilderde nachtkastje met lade, einde 20e eeuw.

9725 CT Groningen