347. Kandelaars

Drie verschillende tinnen kandelaars met afneembare bobeches, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 347. Kandelaars
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 20,5 cm en diameter 10,2 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen