32. Tegeltableau

Portugees tegeltableau, Nossa Senhora de Fatima. Bestaande uit negen tegels, gesigneerd onderin rechter tegel, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 32. Tegeltableau
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen 28 x 42,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen