Likeurkelder

Mahoniehouten likeurkelder met vier geslepen karaffen en een glas, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam Likeurkelder
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Kistje hoogte 22 cm, breedte 19,5 cm en diepte 19 cm.
Conditie Beschadigingen rand karaffen, kistje sluit niet goed.
Huidig bod€ 90
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen