18. Laboratoriumkist

Notenhouten met koper monteringen laboratoriumkistje voor reageerbuisjes, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 18. Laboratoriumkist
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 16 cm, breedte 18 cm en diepte 11,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen