19. Beeld, Ernest Patris

Gipsen beeld van Ernest Patris (1909-1981), België. Drie monniken in lachende pose uitgevoerd in terracotta kleur, gesigneerd E. Patris 1936.

Kavelnummer en naam 19. Beeld, Ernest Patris
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 29 cm en breedte 52 cm.
Conditie Beschadigingen glazuur.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen