Beeld, Charles Theodore Perron

Beeld van Charles Theodore Perron (1862-1934), getiteld Paix et travail. Metaallegering met bronskleurige patina, gesigneerd Ch. Perron, eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam Beeld, Charles Theodore Perron
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 56,5 cm en breedte 25 cm.
Conditie In goede staat, voetstuk enige beschadigingen en los.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen