Beeld, Charles Theodore Perron

Beeld van Charles Theodore Perron (1862-1934), getiteld La Défence du Drapeau. Metaallegering met bronskleurige patina, gesigneerd Ch. Perron, eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam Beeld, Charles Theodore Perron
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 59 cm en breedte 28 cm.
Huidig bod€ 150
Verkoopprijs € 150
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen