Handslinger alarmsirene, Duitsland

Alarmsirene, Kenn-Nummer RL 4-38/38 Vertrieb gem. $8 Luftschutzyes.genehmig. Duitsland, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Handslinger alarmsirene, Duitsland
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 30 cm en diameter 21 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 150
Verkoopprijs € 150
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen