Vaas, Chris van der Hoef

Bruin geglazuurde aardewerk vaas met geometrische motieven, gemerkt vd Hoef (Chris van der Hoef). Begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Vaas, Chris van der Hoef
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 14 cm en breedte 11 cm.
Conditie Beschadigingen glazuur.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen