Matroesjka's

Houten handbeschilderde matroesjka's met figuren Boris Jeltsin, Michail Gorbatsjov, Leonid Brezjnev, Nikita Chroesjtsjov, Jozef Stalin, Vladimir Lenin en Nicolaas II, eind 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Matroesjka's
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 20 cm en diameter 10 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen