Wandbord

Delfts blauw wandbord met florale decoratie, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam Wandbord
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 6,5 cm en diameter 35 cm.
Conditie Rand beschadigd.
Startbod€ 20
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen