323. Jardinière, Amsterdamse School

Aardewerken jardinière Amsterdamse School, ongemerkt, ca. 1910.

Kavelnummer en naam 323. Jardinière, Amsterdamse School
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Lengte 22 cm en breedte 10 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 45
Verkoopprijs € 45
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen