Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

300. Kom en bord, Japan/China

Antieke Japanse kom met Imari decor en daarbij een cloisonné bord met draak, 20e eeuw.

301. Beelden, Frankrijk

Twee stenen beelden met religieuze voorstellingen. Frankrijk 20e eeuw.

302. Vintage wekkers, Duitsland/China

Vier vintage wekkers uit de jaren 30, 50 en 60. Een wekker uit begin jaren 60 met afbeelding popgroep.

303. Lot aardewerk, Groninger steenfabriek/Adco

Boerengroen geglazuurd aardewerk, Groninger steenfabriek/Adco, eerste helft 20e eeuw. Een kom gemerkt en twee schaaltjes met decornummer (8).

304. Sigarettenreclame, lichtreclame Reemtsma R6

Sigarettenreclame, lichtreclame Reemtsma R6, ca. 1980. Met snoer en stekker, kunststof.

305. Puddingvormen

Zeven puddingvormen van aardewerk waaronder P. Regout Maastricht en een Max en Moritz (Wilhelm Busch) puddingvorm, 19e en 20e eeuw.

306. Borden Kwatta Cacao, Wim Visser

Drie bordjes Kwatta Cacao ontwerp Wim Visser, P. Regout Maastricht, ca. 1960.

307. Miniatuur Gasuniegebouw, Royal Goedewagen

Miniatuur Gasuniegebouw Royal Goedewagen, genummerd, eind 20e eeuw. Ontwerp gebouw Architectenbureau Alberts en Van Huut Amsterdam.

308. Sierborden

Sierborden uitgevoerd in gietijzer, Hanau Duitsland, midden 19e eeuw.

309. Buisframe stoelen, Effezeta Italië

Vier buisframestoelen metaal en leer, Effezete Italië.

310. Stoel

Stoel gemaakt van gedroogde bananenbladeren. Pascal Raffier Vannerie fauteuil "Le Corbusier", gemaakt in de jaren 60.

311. Penningen Groningen

Bronzen penning met wapen van provincie Groningen, 907 gram zwaar, eerste helft 20e eeuw. Daarbij een bronzen penning 1925, geschonken aan de heer Rubingh voor zijn trouwe diensten aan Duintjer, Wilkens en Meihuizen & Co. Veendam. Uitgevoerd bij Koninklijke Begeer.

312. Globe met verlichting

Glazen globe met houten voet, midden 20e eeuw.

313. Plafondlampen, Art Deco

Twee glazen lampenkappen en een complete plafondlamp met bakelieten fitting, circa 1925. Een lamp is gemerkt aan de zijkant.

314. Murano fruitschaal

Grote Murano fruitschaal met metaalfolie en diverse kleurpoeders ca. 1965.

315. Vazen, Art Deco

In de mal geblazen en met de tang bewerkte Art Deco vazen, gesatineerd en twee lagen glas, circa 1925.

316. Tegels, Westraven en Plateelbakkerij Delft

Een tegel uit de Tweede Wereldoorlog met een wens en een vrij geschilderde tegel uit Delf, eerste helft 20e eeuw

317. Presse-papiers

Twee presse-papiers, gesigneerd en genummerd. Een presse-papier uit Finland.

318. Emaille borden

Twee handgemaakte emaille borden met naïeve voorstellingen, Scandinavië, tweede helft 20 eeuw. Een bord met signatuur.

319. Sierbord, Jugendstil

Metalen sierbord met jachttafereel, Jugendstil decor en vormgeving, circa 1925

320. Dierfiguren en whiskykarafjes, Beswick/Wade

Zeven dierfiguren Beswick, dit zijn lege whiskykarafjes. Hierbij zeventien Wade figuurtjes. Engeland, eind 20e eeuw.

321. Tafelaanstekers, Poppell

Zes vintage Poppell tafelaanstekers, jaren 60, made in Holland.

322. Presse-papier, Renate Stock Paulsson

Handgeschilderde presse-papier, ontwerp Renate Stock Paulsson, Sea Glasbruk /Kosta Boda, tweede helft 20e eeuw.

323. Jardinière, Amsterdamse School

Aardewerken jardinière Amsterdamse School, ongemerkt, ca. 1910.

324. Imari vaas, Japan

Imari vaas met decor van vogels, 19e eeuw.

9725 CT Groningen