Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
325. Vaas
Antieke Delftse vaas met handgeschilderde decoratie, 19e eeuw.
326. Wandbord, Petrus Regout Maastricht
Groot Maastrichts wandbord, decor CEDRA, gemerkt aan achterzijde.
327. Vazen, Japan
Twee handgeschilderde aardewerken Japanse vazen, eind 19e eeuw.
328. Tafelstuk
Porseleinen tafelstuk, eerste helft 20e eeuw, niet gemerkt.
329. Beeld, Art Deco
Biscuit porseleinen beeld, dame op slak, circa 1920.
330. Weegschalen
Twee metalen weegschalen, Engels en Nederlands, circa 1900. Een weegschaal met houten voet en bijgevoegde schaal.
331. Lampenvoeten
Twee metalen lampenvoeten, inclusief snoeren en fittingen, 20e eeuw.
332. Klok
Vintage klok uit de jaren 60 van glas en metaal, gemerkt Majak, USSR.
333. Boekensteun, Amsterdamse school
Gehamerd koperen boekensteun, Amsterdamse School, circa 1915.
334. Vazen, China
Twee Chinees porseleinen vazen, handgeschilderd, 20e eeuw.
335. Theepot met theekommen, China
Famille rose theepot met vier theekommen. China, midden 20e eeuw.
336. Keukenkommen, P. Regout Maastricht
Vijfdelige pastelkleurige set kommen, P. Regout Maastricht, circa 1965.
337. Ondersteek
"Ideal" porseleinen ondersteek, The Boots Chemists Engeland, circa 1900.
338. Flessenmand met flessen
Vintage flessenmand met originele oude flessen. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.
339. Karaffen likeur/whisky
Twee keramieken karaffen, een likeur karaf en een whisky karaf, Wyers Loosdrecht en Bell's Scotch Whisky.
340. Designlampen
Twee designlampen en een plastic tafellamp, een gemerkt Philips, jaren 60/70.
341. Beelden
Drie biscuit porselein beelden, twee gemerkt Duitsland, circa 1900.
342. Kandelaren
Goudkleurige metalen kandelaren van een man en een vrouw, eind 19e eeuw.
343. Fruitschaal, Art Deco
Grote tinnen Art Deco fruitschaal, gemerkt GERO.
344. Kommen en vaas, China
Twee grote porseleinen kommen en een eierschaal vaasje, famille rose. China, 20e eeuw.
345. Bordjes, Art Nouveau
Vier majolica Art Nouveau bordjes, Frankrijk.
346. Camera's, Bell & Howell/Agfa
Een filmcamera en een fotocamera, Bell & Howell en Agfa.
347. Houten kisten met speelkaarten
Houten kisten met speelkaarten, circa 1920. Complete sets kaarten van latere datum.
348. Zonnebrillen, Porsche Design, Carrera
Twee vintage Porsche Design zonnebrillen met extra glazen en originele doosjes, Carrera, jaren 80.
349. Kandelaren, Robert Welch
Modernistische kandelaren van roestvrij staal, ontwerp Robert Welch.
9725 CT Groningen