Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

325. Vaas

Antieke Delftse vaas met handgeschilderde decoratie, 19e eeuw.

326. Wandbord, Petrus Regout Maastricht

Groot Maastrichts wandbord, decor CEDRA, gemerkt aan achterzijde.

327. Vazen, Japan

Twee handgeschilderde aardewerken Japanse vazen, eind 19e eeuw.

328. Tafelstuk

Porseleinen tafelstuk, eerste helft 20e eeuw, niet gemerkt.

329. Beeld, Art Deco

Biscuit porseleinen beeld, dame op slak, circa 1920.

330. Weegschalen

Twee metalen weegschalen, Engels en Nederlands, circa 1900. Een weegschaal met houten voet en bijgevoegde schaal.

331. Lampenvoeten

Twee metalen lampenvoeten, inclusief snoeren en fittingen, 20e eeuw.

332. Klok

Vintage klok uit de jaren 60 van glas en metaal, gemerkt Majak, USSR.

333. Boekensteun, Amsterdamse school

Gehamerd koperen boekensteun, Amsterdamse School, circa 1915.

334. Vazen, China

Twee Chinees porseleinen vazen, handgeschilderd, 20e eeuw.

335. Theepot met theekommen, China

Famille rose theepot met vier theekommen. China, midden 20e eeuw.

336. Keukenkommen, P. Regout Maastricht

Vijfdelige pastelkleurige set kommen, P. Regout Maastricht, circa 1965.

337. Ondersteek

"Ideal" porseleinen ondersteek, The Boots Chemists Engeland, circa 1900.

338. Flessenmand met flessen

Vintage flessenmand met originele oude flessen. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

339. Karaffen likeur/whisky

Twee keramieken karaffen, een likeur karaf en een whisky karaf, Wyers Loosdrecht en Bell's Scotch Whisky.

340. Designlampen

Twee designlampen en een plastic tafellamp, een gemerkt Philips, jaren 60/70.

341. Beelden

Drie biscuit porselein beelden, twee gemerkt Duitsland, circa 1900.

342. Kandelaren

Goudkleurige metalen kandelaren van een man en een vrouw, eind 19e eeuw.

343. Fruitschaal, Art Deco

Grote tinnen Art Deco fruitschaal, gemerkt GERO.

344. Kommen en vaas, China

Twee grote porseleinen kommen en een eierschaal vaasje, famille rose. China, 20e eeuw.

345. Bordjes, Art Nouveau

Vier majolica Art Nouveau bordjes, Frankrijk.

346. Camera's, Bell & Howell/Agfa

Een filmcamera en een fotocamera, Bell & Howell en Agfa.

347. Houten kisten met speelkaarten

Houten kisten met speelkaarten, circa 1920. Complete sets kaarten van latere datum.

348. Zonnebrillen, Porsche Design, Carrera

Twee vintage Porsche Design zonnebrillen met extra glazen en originele doosjes, Carrera, jaren 80.

349. Kandelaren, Robert Welch

Modernistische kandelaren van roestvrij staal, ontwerp Robert Welch.

9725 CT Groningen