Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
350. Dekselpot
Aardewerken dekselpot met tinnen deksel, circa 1920.
351. Borden, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland
Twee bordjes, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland, Art Deco periode.
352. Klok, Johannes Bosma
AWU klok met bronzen plastiek van Johannes Bosma, eerste helft 20e eeuw.
353. Speelgoedauto's
Drie oude speelgoedauto's, twee Dinky Toys.
354. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een armband, brillenkoker met bril en een portemonnee.
355. Tafelgarnituur, Flament & co. Amsterdam
Knijpflesjes met schenktuiten, compleet in houder, Flament & co. Amsterdam, circa 1920
356. Banka set en documentenkist, Indonesië
Banka tin set en Javaanse documentenkist, gemerkt, eerste helft 20e eeuw.
358. Poppen
Vier poppen waaronder Bell Ceramics Inc. USA , Elise, Original production Jane Zidjunas, Simon & Halbig en laatste genummerd. Inclusief standaards.
359. Regisseursstoel, Herlag Deventer
Opklapbare regisseursstoel uit de jaren 50, Herlag Deventer.
360. Beelden, China
Keramische olifanten uit China, tweede helft 20e eeuw.
361. Emaille borden
Drie emaille bordjes, Nederland/Duitsland, midden 20e eeuw.
362. Stereokijker met foto's
Stereokijker met eenendertig foto's, onder andere Nederlands-Indië, circa 1900.
363. Beeld
Repainted gipsen beeld, oorspronkelijk Art Deco beeld, circa 1925.
364. Poppen
Twee porseleinen poppen met stoffen lijfje, porseleinen hoofd en ledematen. Pop met hoed is gemerkt: NJSF SFL 06481. Beide poppen met standaard, 20e eeuw.
365. Poppenstoelen, postoel en kruiwagen
Poppenstoelen, postoel en kruiwagen. Gemaakt van hout, rotan en stof, 20 eeuw.
366. Murano vogel
Murano vogel met zeer lange staart, rood en goudkleurig. Glas, tweede helft 20e eeuw, Italië.
368. Weegschaal gewichten
Antieke weegschaal gewichten met blok. Acht gewichtjes, grootste 5 hectogram en kleinste 10 gram. Eind 19e eeuw.
369. Gemberpot, China
Chinese gemberpot met deksel, afbeeldingen van krijgers, 20e eeuw.
370. Pop, Thelma Resch
Grote porseleinen Thelma Resch pop, 1994.
371. Poppen, the Doll Artworks
Zes poppen van the Doll Artworks by Donna Rubert, 1992 -1996. Amy; 1996, Chyna; 1996, Shay; 1992, Amy 1996 en twee naamloos. Porseleinen hoofd en ledematen, stoffen lijf.
372. Vaas
Glazen vaas met langgerekte luchtbellen, Scandinavië, midden 20e eeuw.
373. Karaf, Villeroy & Boch
Grote karaf, Paloma Picasso Villeroy & Boch, gesigneerd aan de onderzijde.
374. Wandbord, Irene Schimandl
Groot handgeschilderd wandbord met abstracte decoratie, ontwerp Irene Schimandl Orvelte.
9725 CT Groningen