Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

350. Dekselpot

Aardewerken dekselpot met tinnen deksel, circa 1920.

351. Borden, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland

Twee bordjes, Plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland, Art Deco periode.

352. Klok, Johannes Bosma

AWU klok met bronzen plastiek van Johannes Bosma, eerste helft 20e eeuw.

353. Speelgoedauto's

Drie oude speelgoedauto's, twee Dinky Toys.

354. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een armband, brillenkoker met bril en een portemonnee.

355. Tafelgarnituur, Flament & co. Amsterdam

Knijpflesjes met schenktuiten, compleet in houder, Flament & co. Amsterdam, circa 1920

356. Banka set en documentenkist, Indonesië

Banka tin set en Javaanse documentenkist, gemerkt, eerste helft 20e eeuw.

357. Lot lijstwerk

358. Poppen

Vier poppen waaronder Bell Ceramics Inc. USA , Elise, Original production Jane Zidjunas, Simon & Halbig en laatste genummerd. Inclusief standaards.

359. Regisseursstoel, Herlag Deventer

Opklapbare regisseursstoel uit de jaren 50, Herlag Deventer.

360. Beelden, China

Keramische olifanten uit China, tweede helft 20e eeuw.

361. Emaille borden

Drie emaille bordjes, Nederland/Duitsland, midden 20e eeuw.

362. Stereokijker met foto's

Stereokijker met eenendertig foto's, onder andere Nederlands-Indië, circa 1900.

363. Beeld

Repainted gipsen beeld, oorspronkelijk Art Deco beeld, circa 1925.

364. Poppen

Twee porseleinen poppen met stoffen lijfje, porseleinen hoofd en ledematen. Pop met hoed is gemerkt: NJSF SFL 06481. Beide poppen met standaard, 20e eeuw.

365. Poppenstoelen, postoel en kruiwagen

Poppenstoelen, postoel en kruiwagen. Gemaakt van hout, rotan en stof, 20 eeuw.

366. Murano vogel

Murano vogel met zeer lange staart, rood en goudkleurig. Glas, tweede helft 20e eeuw, Italië.

367. Beeld

Religieus terracotta beeld, midden 20e eeuw.

368. Weegschaal gewichten

Antieke weegschaal gewichten met blok. Acht gewichtjes, grootste 5 hectogram en kleinste 10 gram. Eind 19e eeuw.

369. Gemberpot, China

Chinese gemberpot met deksel, afbeeldingen van krijgers, 20e eeuw.

370. Pop, Thelma Resch

Grote porseleinen Thelma Resch pop, 1994.

371. Poppen, the Doll Artworks

Zes poppen van the Doll Artworks by Donna Rubert, 1992 -1996. Amy; 1996, Chyna; 1996, Shay; 1992, Amy 1996 en twee naamloos. Porseleinen hoofd en ledematen, stoffen lijf.

372. Vaas

Glazen vaas met langgerekte luchtbellen, Scandinavië, midden 20e eeuw.

373. Karaf, Villeroy & Boch

Grote karaf, Paloma Picasso Villeroy & Boch, gesigneerd aan de onderzijde.

374. Wandbord, Irene Schimandl

Groot handgeschilderd wandbord met abstracte decoratie, ontwerp Irene Schimandl Orvelte.

9725 CT Groningen