Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

450. Lot bouwpakketten

Lot van vijf bouwpakketten bestaande uit drie Veron bouwpakketten, een Curare 20 van Eureka Aircraft en een Little Toni vliegtuig van Pilot, jaren 70.

451. Album met poëzieplaatjes

Album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes.

452. Album met poëzieplaatjes

453. Lot bouwpaketten

Lot van vijf bouwpakketten waaronder een Japanse Zero fighter en een F-18A-Hornet Revell, jaren 70/80.

454. Lot bouwpakketten en toebehoren

Lot van twee bouwpakketten, twee besturingssystemen, een radiografische besturingssysteem Graupner en accu. Bouwpakketten betreffen Revell Tigermeet en een Grim Reaper shopper van Monogram, jaren 80.

455. Kaststel, H. Bequet

Kaststel bestaande uit twee vazen en dekselpot, gemerkt Delft Holland, handwerk. H. Bequet. Laatste kwart 20e eeuw.

456. Lot kristal, Rosenthal

Lot van drieëntwintig Rosenthal kristallen glazen en kaarsenstandaard. Gemerkt studio line, tweede helft 20e eeuw.

457. Weegschaal

Antieke Engelse weegschaal op houten doos met biesintarsia. Vrouwe Justitia op klassieke pilaar, loden zwaan om weegschaal te verstellen. In lade zeven gewichtjes in houder, eind 19e eeuw.

458. Tas, Oromo/Ethiopië

Bronzen tas, Oromo/Ethiopië, eerste helft 20e eeuw.

459. Voorraadpotten en kannen

Elf aardewerken voorraadpotten en twee aardewerken kannen voor olie en azijn, voorzien van florale bies. Gemerkt aan de onderzijde en modelnummer, jaren 20/30.

460. Aquarel

Aquarel van een zeegezicht met landlijn. Rechtsonder gesigneerd wine ‘77.

461. Kledinghangers

Lot van elf kledinghangers, jaren 60.

462. Kommen en deksels, China

Een grote kom met afbeeldingen van dames, 19e eeuw. Vier kommen uit de 18e eeuw en een Kangxi kom eind 17e eeuw. Hierbij twee deksels uit de 19e eeuw.

463. Olielamp

Olielamp met amberkleurige glas op donker gepatineerde messing basis, omstreeks 1900.

464. Lot knuffeldieren

Lot van acht knuffeldieren, koalabeertje gemerkt Steiff, tweede helft 20e eeuw.

465. Lot bouwpakketten

Lot bouwpakketten waaronder zes Revell bouwpakketten, Bugatti en MG van Airfix en een Trantula van Monogram. Jaren 70/80.

466. Lot sportauto’s, Burago

Lot van vier metalen sportauto’s van Burago, Italië. Een Bugatti, Ferrari, Alfa Romeo en en Porsche.

467. Lot sportauto’s

Lot metalen sportauto’s. Mercedes-Benz en Ferrari van Burago Italië en een Mercedes CLK LM van Maisto. Laatste kwart 20e eeuw.

468. Lot sportauto’s, Burago

Lot van vier metalen sportauto’s, Burago Italië. Bestaande uit een Ferrari, Bugatti, Mercedes-Benz en een Chevrolet Corvette.

469. Schilderijlampen

Twee schilderijlampen, bronskleurig messing en roestvrijstaal. Tweede helft 20e eeuw.

470. Kaarsenstandaards

Twee kaarsenstandaards, hout en gietijzer. Tweede helft 20e eeuw.

471. Karaf, JDF Design Portugal

Kristallen karaf Peninsula JDF Design met gegraveerde afbeelding van zeilklipper, Portugal 1998.

472. Plastiek

Aardewerken plastiek met twee vrouwenfiguren en gedrapeerde lakens, 20e eeuw.

473. Lot karaffen en dienblad

Lot van vijf glazen karaffen met stop en een geslepen glazen dienblad, 20e eeuw.

474. Lot kinderboeken

Lot kinderboeken waaronder kleurboeken, voorleesboekjes en lesmateriaal. Halverwege 20e eeuw.

9725 CT Groningen