Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

475. Ets, Fritz Hanno

Ets van een vrouw met koffiemolen, Fritz Hanno (1875-1915). De ets is uit 1890.

476. Schilderijen, M. Sterre de Jong

Pendant olieverfschilderijen op doek met bloemstillevens van Maria Sterre de Jong (1906-1974). Halverwege vorige eeuw.

477. Schilderijen, M. Sterre de Jong

Olieverfschilderijen op doek met bloemstillevens van Maria Sterre de Jong (1906-1974). Halverwege vorige eeuw.

478. Prent

Prent van Kniertje, actrice Ester de Boer-Van Dijk uit het toneelstuk “Op hoop en zegen”, naar Eduard Frankfort (1864-1920), eerste kwart 20e eeuw.

479. Schilderij, Van Noort

Schilderij, olieverf op paneel, huis met kippen. Rechtsonder gesigneerd v. Noort, midden 20e eeuw.

480. Schilderij, Van Noort

Schilderij, olieverf op paneel, boerderij tussen bomen. Rechtsonder gesigneerd v. Noort, midden 20e eeuw.

481. Schilderij

Schilderij in spuittechniek van Kurhaus Wiesbaden, tweede kwart 20e eeuw.

482. Prent, Spy Vanity Fair 1904

Prent van de tennisspeler Hugh Laurence Doherty met de titel “Trice Champion”. Gesigneerd Spy (Sir Leslie Ward), gepubliceerd in september 1904 in Vanity Fair UK.

483. Zeefdruk

Zeefdruk met de titel Spectrum. Rechtsonder gesigneerd ‘91, eigen druk, oplage 82/99.

484. Lot speelgoed

Lot speelgoed bestaande uit twee houten poppenhuiskasten, een badmintonset Ping-Pong en doos met houten blokjes voorzien van nummers. Jaren 50/60.

485. Voorraadblik met inhoud

Voorraad blik gevuld met onder andere bestek, begin 20e eeuw.

486. Aktetas en portemonnee

Leren aktetas met messing sluiting en leren portefeuille, jaren 60/70.

487. Album met poëzieplaatjes

Album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes.

488. Album met poëzieplaatjes

489. Album met poëzieplaatjes

490. Album met poëzieplaatjes

491. Bouwpakket Alfa Romeo 155 V6 TI, Kyosho

Bouwpakket, radiografisch bestuurbare Alfa Romeo van de firma Kyosho. Schaal 1:10 in originele doos, jaren 90.

492. Bouwpakketten USS Constitution en Cutty Sark, Revell

Twee bouwpakketten van Revell, de USS Constitution en Cutty Sark. Jaren 80.

493. Bouwpakketten Mc Donnell Douglas AH-64 Apache, Revell

Twee bouwpakketten van Revell, de Mc Donnell Douglas AH-64 Apache helikopter. Schaal 1/32, jaren 80.

494. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, haan en kippen. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

495. Lot bouwpakketten

Vier bouwpakketten van Revell, Bell AH-16 Cobra, Fiat G 91 R-1/R-3, Hughes 500C en AV-8B Harrier en een bouwpakket van Monogram TBM-3 Avenger. Jaren 80.

496. Boek Kazimir Malevich 1878-1935

Boek Kazimir Malevich 1878-1935. Overzichtscatalogus samengesteld naar aanleiding van tentoonstellingen in Russisch Museum in Leningrad, Tretyakov Galerij in Moskou en Stedelijk Museum in Amsterdam. Met 197 afbeeldingen voornamelijk in kleur. Uitgave 1989.

497. Boeken Art Nouveau

Twee boeken betreffende Art Nouveau. Art Nouveau België in verband met tentoonstelling in Brussel uit 1980 en een uitgave van de Hermitage over Art Nouveau tijdens de laatste Tsaren. Jaren 80.

498. Ooievaar

Opgezette ooievaar, omstreeks 1900.

499. Reiger

Opgezette reiger, firma Bennekens voorheen Firma Willem Engels, Deventer. Eerste kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen