Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
425. Dienblad, China
Houten dienblad ingelegd met parelmoer, China, eerste helft 20e eeuw
426. Kapstok
Jagers kapstok van hout met opgezette reeënpoten, Duitsland, eerste helft 20e eeuw.
427. Theepot, China
Yixing , kleine bruine theepot, gemerkt, 20e eeuw.
429. Wandbord, Porceleyne Fles
Wandbord, Porceleyne Fles, ter ere van 25-jarig dienstverband N.V. Philips Gloeilampenfabrieken.
430. Borden, China
Twee borden famille rose, China, 20e eeuw.
432. Autobussen, Efsi Holland
Vijf autobussen Efsi Holland, schaal 1 op 87.
433. Kauwgomautomaat, Orbit
Kauwgomautomaat Orbit, Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
434. Krokodil
Afrikaans ritueel voorwerp voorzien van krokodil op houten schild met ingezette blauwe glazen ogen, 20e eeuw.
435. Glazen
Twee smaragdgroene facet geslepen kristallen glazen met een hoog loodgehalte en een helder wijnglas, 20e eeuw.
436. Lot kristal
Lot kristal bestaande uit vijf rode geslepen Boheemse kristallen wijnglazen, een draadglas vaas met rode rand en een draadglas schaal met metalen rand. 20e eeuw.
437. Lot kristal
Kristallen toiletset bestaande uit ringenbakjes, parfumfles met stop, waterkaraf met beker, dekselpot en twee dekseldoosjes. Jaren 50/60
438. Lot kristal en glas
Lot kristal en glas waaronder beeldjes, een glas en parfumflesjes, 20e eeuw.
439. Zeefdruk, Bettich
Zeefdruk in primaire kleuren. Rechtsonder gesigneerd Bettich 98, oplage II/XX.
440. Zeefdruk
Zeefdruk met abstracte voorstelling. Rechtsonder gesigneerd, oplage 20/50. Eind 20e eeuw.
441. Zeefdruk, Boudewijn Wolthuis
Zeefdruk met voorstelling van man en vrouw, Boudewijn Wolthuis. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1992, oplage 25/50.
442. Zeedruk
Zeefdruk van dansend paar. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000, oplage VIII/XX.
443. Zeefdruk
Zeefdruk van figuur. Oplage XVIII/XX, 21e eeuw.
444. Zeefdruk, J. v.d. Woude
Zeefdruk, rechtsonder gesigneerd J v.d. Woude '96, oplage XX/XX.
445. Zeefdruk
Zeefdruk met symbolische figuren. Rechtsonder gesigneerd, oplage XVI/XVI.
446. Zeefdruk, Marleen Vermooten
Zeefdruk van Eddy Koekkoek. Rechtsonder gesigneerd Marleen Vermooten ‘95, oplage II/XX.
447. Zeefdruk
Zeefdruk "horen + zien", met repeterende gezichten. Rechtsonder gesigneerd met Xb 1990, nummer 15.
448. Zeefdruk
Zeefdruk van Afrikaans gezicht. Rechtsonder gesigneerd Conny, oplage XIII/XX.
449. Lot Trench Art
Lot Trench Art vazen, messing granaathulzen bewerkt tot vazen en een kaarsenstandaard, 20e eeuw.
9725 CT Groningen