Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

425. Dienblad, China

Houten dienblad ingelegd met parelmoer, China, eerste helft 20e eeuw

426. Kapstok

Jagers kapstok van hout met opgezette reeënpoten, Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

427. Theepot, China

Yixing , kleine bruine theepot, gemerkt, 20e eeuw.

428. Pijpen

Twee antieke pijpen, een pijp van meerschuim.

429. Wandbord, Porceleyne Fles

Wandbord, Porceleyne Fles, ter ere van 25-jarig dienstverband N.V. Philips Gloeilampenfabrieken.

430. Borden, China

Twee borden famille rose, China, 20e eeuw.

431. Wandborden

Twee handgeschilderde wandborden, Italië.

432. Autobussen, Efsi Holland

Vijf autobussen Efsi Holland, schaal 1 op 87.

433. Kauwgomautomaat, Orbit

Kauwgomautomaat Orbit, Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

434. Krokodil

Afrikaans ritueel voorwerp voorzien van krokodil op houten schild met ingezette blauwe glazen ogen, 20e eeuw.

435. Glazen

Twee smaragdgroene facet geslepen kristallen glazen met een hoog loodgehalte en een helder wijnglas, 20e eeuw.

436. Lot kristal

Lot kristal bestaande uit vijf rode geslepen Boheemse kristallen wijnglazen, een draadglas vaas met rode rand en een draadglas schaal met metalen rand. 20e eeuw.

437. Lot kristal

Kristallen toiletset bestaande uit ringenbakjes, parfumfles met stop, waterkaraf met beker, dekselpot en twee dekseldoosjes. Jaren 50/60

438. Lot kristal en glas

Lot kristal en glas waaronder beeldjes, een glas en parfumflesjes, 20e eeuw.

439. Zeefdruk, Bettich

Zeefdruk in primaire kleuren. Rechtsonder gesigneerd Bettich 98, oplage II/XX.

440. Zeefdruk

Zeefdruk met abstracte voorstelling. Rechtsonder gesigneerd, oplage 20/50. Eind 20e eeuw.

441. Zeefdruk, Boudewijn Wolthuis

Zeefdruk met voorstelling van man en vrouw, Boudewijn Wolthuis. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1992, oplage 25/50.

442. Zeedruk

Zeefdruk van dansend paar. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000, oplage VIII/XX.

443. Zeefdruk

Zeefdruk van figuur. Oplage XVIII/XX, 21e eeuw.

444. Zeefdruk, J. v.d. Woude

Zeefdruk, rechtsonder gesigneerd J v.d. Woude '96, oplage XX/XX.

445. Zeefdruk

Zeefdruk met symbolische figuren. Rechtsonder gesigneerd, oplage XVI/XVI.

446. Zeefdruk, Marleen Vermooten

Zeefdruk van Eddy Koekkoek. Rechtsonder gesigneerd Marleen Vermooten ‘95, oplage II/XX.

447. Zeefdruk

Zeefdruk "horen + zien", met repeterende gezichten. Rechtsonder gesigneerd met Xb 1990, nummer 15.

448. Zeefdruk

Zeefdruk van Afrikaans gezicht. Rechtsonder gesigneerd Conny, oplage XIII/XX.

449. Lot Trench Art

Lot Trench Art vazen, messing granaathulzen bewerkt tot vazen en een kaarsenstandaard, 20e eeuw.

9725 CT Groningen