Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
375. Schaal met zilveren hengsel
Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel, gemerkt met staande leeuw en een onduidelijke jaarletter.
376. Muurdecoratie
Keramieken muurdecoratie clown, ontwerp Karel.
377. Gemberpot op voet
Kristallen gemberpot op voet, geen zilvermerken, begin 20e eeuw.
378. Vaas, Beranek
Glazen blauw wit/rode vaas, Beranek, handgemaakt.
379. Theepot, Japan
Theepot met vlakken, florale motieven, ca. 1920.
381. Parfumfles, Coty/Lalique France
Oude parfumfles van Coty, dop is gemaakt bij Lalique, circa 1930.
382. Botervloot en snijwerk, China
Chinese botervloot uit de 18e eeuw daarbij een gesneden voorstelling in hout, China 20e eeuw.
383. Bajonet
Originele bajonet voor een karabijn met foedraal.
384. Masker en beeld, Indonesië
Polychroom houten beeld en houten masker van een man, 20e eeuw.
385. Rookgerei
Tinnen rookgerei, eenmaal gemerkt GERO en eenmaal Tollenaar. Circa 1935.
386. Bowlpot, A.D. Copier
Bowlpot met sleuf voor lepel, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam. Niet gemerkt, 1940.
387. Kopieermachine "The Edison Mimeograph", Mr. Thomas A. Edison
The Edion Mimeograph, kopieermachine, ontwerp Mr. Thomas A. Edison gemaakt door A.B. Dick Company Chicago U.S.A. In originele kist, circa 1910.
389. Vaas, Bjorn Wiinblad
Vaas, ontwerp Bjorn Wiinblad voor Rosenthal, met figuren in onderglazuur blauw.
391. Oliekruik
Oliekruik met afbeelding van een vogel. eind 19e eeuw.
393. Broodmanden
Twee broodmanden Poetzch Kaffee, Duitsland, circa 1920.
395. Broodmand, Jugendstil
Metalen Jugendstil broodmandje, decor moeder met kinderen. Duitsland circa 1920.
396. Beeld, Bavaria
Porseleinen beeld geitenhoeder, Bavaria, Duitland, 1930.
397. Beker en bord
Tinnen Chinese beker en bord, Kuthing Swatow en E. Strobel & Weimar, begin 20e eeuw.
399. Lot messing, Indonesië
Lot gegraveerde messing waaronder een vaas en luciferhouder, Bali, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen