Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

375. Schaal met zilveren hengsel

Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel, gemerkt met staande leeuw en een onduidelijke jaarletter.

376. Muurdecoratie

Keramieken muurdecoratie clown, ontwerp Karel.

377. Gemberpot op voet

Kristallen gemberpot op voet, geen zilvermerken, begin 20e eeuw.

378. Vaas, Beranek

Glazen blauw wit/rode vaas, Beranek, handgemaakt.

379. Theepot, Japan

Theepot met vlakken, florale motieven, ca. 1920.

380. Murano vaas

Grijze glazen vaas, Murano, circa 1980.

381. Parfumfles, Coty/Lalique France

Oude parfumfles van Coty, dop is gemaakt bij Lalique, circa 1930.

382. Botervloot en snijwerk, China

Chinese botervloot uit de 18e eeuw daarbij een gesneden voorstelling in hout, China 20e eeuw.

383. Bajonet

Originele bajonet voor een karabijn met foedraal.

384. Masker en beeld, Indonesië

Polychroom houten beeld en houten masker van een man, 20e eeuw.

385. Rookgerei

Tinnen rookgerei, eenmaal gemerkt GERO en eenmaal Tollenaar. Circa 1935.

386. Bowlpot, A.D. Copier

Bowlpot met sleuf voor lepel, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam. Niet gemerkt, 1940.

387. Kopieermachine "The Edison Mimeograph", Mr. Thomas A. Edison

The Edion Mimeograph, kopieermachine, ontwerp Mr. Thomas A. Edison gemaakt door A.B. Dick Company Chicago U.S.A. In originele kist, circa 1910.

388. Kist

Eikenhouten kist, eerste helft 20e eeuw.

389. Vaas, Bjorn Wiinblad

Vaas, ontwerp Bjorn Wiinblad voor Rosenthal, met figuren in onderglazuur blauw.

390. Vaas

Mondgeblazen vaas met bewerking.

391. Oliekruik

Oliekruik met afbeelding van een vogel. eind 19e eeuw.

392. Waterkruiken

Antieke waterkruiken, Duitsland.

393. Broodmanden

Twee broodmanden Poetzch Kaffee, Duitsland, circa 1920.

394. Tegels

Twee antieke tegels in lijst, 20e eeuw.

395. Broodmand, Jugendstil

Metalen Jugendstil broodmandje, decor moeder met kinderen. Duitsland circa 1920.

396. Beeld, Bavaria

Porseleinen beeld geitenhoeder, Bavaria, Duitland, 1930.

397. Beker en bord

Tinnen Chinese beker en bord, Kuthing Swatow en E. Strobel & Weimar, begin 20e eeuw.

398. Sabel

Antieke sabel, onduidelijk gemerkt.

399. Lot messing, Indonesië

Lot gegraveerde messing waaronder een vaas en luciferhouder, Bali, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen