Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
400. Diorama
Diorama, gesigneerd H. Heffen en gedateerd 1940.
402. Vazen, Erwin Eisch
Twee glazen vazen, Erwin Eisch, een vaas met sticker. Duitsland circa 1985.
403. Kan, Art Nouveau
Antieke tinnen kan, Art Nouveau, Duitsland circa 1900.
404. Bord, J. Garnier
Groot tinnen bord, Art Nouveau, J. Garnier. Gesigneerd circa 1920.
405. Schenkkan
Porseleinen "Figurenkanne", in de vorm van een dame. Duitsland ca. 1920.
407. Lot keramiek, China
Chinees bord en twee vazen, 20e eeuw.
408. Bord en tabaksdoos, Klaas Dijkstra
Een messing bord en een messing tabaksdoos, Klaas Dijkstra Sneek. Met de hand bewerkt, gemerkte stukken.
409. Poppen
Vijf poppen gemerkt Georgia, inclusief standaard, 20e eeuw.
411. Beeld
Keramisch beeld, vrouw met kat, gemerkt aan de achterzijde. Eerste helft 20e eeuw.
412. Medailles, Meissen
Twee doosjes met gelegenheidsmedailles van Meissen, Duitsland, 20e eeuw.
413. Beeld, Kilkenny
Gegoten keramieken eendenfamilie, Kilkenny, Ierland, 20e eeuw.
414. Keukenklok, Junghans
Vintage keukenklok met glazen voorkant, Junghans, jaren 60.
415. Speelgoedbeer
Speelgoedbeer met glazen ogen, jaren 50 / 60.
416. Bord, Plateelbakkerij Schoonhoven
Aardewerken bord met decor van Herman Brood uitgevoerd door Plateelbakkerij Schoonhoven, eind 20e eeuw. Beperkte oplage, nummer 288/500.
418. Wandbord, Petrus Regout Maastricht
Wandbord Petrus Regout Maastricht, gemerkt aan de achterzijde, 20e eeuw.
419. Wandbord, Goedewaagen
Wandbord, ontwerp Houtman, Koninklijk Goedewaagen Gouda, jaren 60.
420. Lot plateel
Een jardinière van Rijnland en twee plateelvazen.
421. Buste Simon Carmiggelt
Keramieken buste van Simon Carmiggelt.
422. Lot Chinees porselein
Drie kommen en een schotel, China, 18e eeuw.
423. Lot etnografica
Lot etnografica bestaande uit een beeldje en een schep, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen