Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

400. Diorama

Diorama, gesigneerd H. Heffen en gedateerd 1940.

401. Tegel, Art Nouveau

Art Nouveau tegel, niet gemerkt.

402. Vazen, Erwin Eisch

Twee glazen vazen, Erwin Eisch, een vaas met sticker. Duitsland circa 1985.

403. Kan, Art Nouveau

Antieke tinnen kan, Art Nouveau, Duitsland circa 1900.

404. Bord, J. Garnier

Groot tinnen bord, Art Nouveau, J. Garnier. Gesigneerd circa 1920.

405. Schenkkan

Porseleinen "Figurenkanne", in de vorm van een dame. Duitsland ca. 1920.

406. Vaas en kom, China

Vaas en kom, Nankingware, 20e eeuw.

407. Lot keramiek, China

Chinees bord en twee vazen, 20e eeuw.

408. Bord en tabaksdoos, Klaas Dijkstra

Een messing bord en een messing tabaksdoos, Klaas Dijkstra Sneek. Met de hand bewerkt, gemerkte stukken.

409. Poppen

Vijf poppen gemerkt Georgia, inclusief standaard, 20e eeuw.

410. Pop

Grote pop op standaard met merktekens.

411. Beeld

Keramisch beeld, vrouw met kat, gemerkt aan de achterzijde. Eerste helft 20e eeuw.

412. Medailles, Meissen

Twee doosjes met gelegenheidsmedailles van Meissen, Duitsland, 20e eeuw.

413. Beeld, Kilkenny

Gegoten keramieken eendenfamilie, Kilkenny, Ierland, 20e eeuw.

414. Keukenklok, Junghans

Vintage keukenklok met glazen voorkant, Junghans, jaren 60.

415. Speelgoedbeer

Speelgoedbeer met glazen ogen, jaren 50 / 60.

416. Bord, Plateelbakkerij Schoonhoven

Aardewerken bord met decor van Herman Brood uitgevoerd door Plateelbakkerij Schoonhoven, eind 20e eeuw. Beperkte oplage, nummer 288/500.

417. Mandoline

Houten mandoline ' Original Musikalia'.

418. Wandbord, Petrus Regout Maastricht

Wandbord Petrus Regout Maastricht, gemerkt aan de achterzijde, 20e eeuw.

419. Wandbord, Goedewaagen

Wandbord, ontwerp Houtman, Koninklijk Goedewaagen Gouda, jaren 60.

420. Lot plateel

Een jardinière van Rijnland en twee plateelvazen.

421. Buste Simon Carmiggelt

Keramieken buste van Simon Carmiggelt.

422. Lot Chinees porselein

Drie kommen en een schotel, China, 18e eeuw.

423. Lot etnografica

Lot etnografica bestaande uit een beeldje en een schep, eerste helft 20e eeuw.

424. Beeld, China

Chinees houten beeld van een visser.

9725 CT Groningen