418. Wandbord, Petrus Regout Maastricht

Wandbord Petrus Regout Maastricht, gemerkt aan de achterzijde, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 418. Wandbord, Petrus Regout Maastricht
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Diameter 40 cm.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen