404. Bord, J. Garnier

Groot tinnen bord, Art Nouveau, J. Garnier. Gesigneerd circa 1920.

Kavelnummer en naam 404. Bord, J. Garnier
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Lengte 44 cm en breedte 32 cm.
Conditie Beschadigd.
Huidig bod€ 45
Verkoopprijs € 45
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen