Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

500. Wijnpot, China, Kangxi periode

Chinese hexagonale Kangxi wijnpot met bijbehorend deksel. Voorzien van landschappelijke en florale afbeeldingen in vijf vensters. Eind 17e eeuw.

501. Vazen, Satsuma

Twee Japanse Satsuma porseleinen vazen, geëmailleerd. Gemerkt aan de onderzijde, eerste kwart 20e eeuw.

502. Lot zilveren munten

Lot zilveren rijksdaalders en guldens.

503. Lot zilveren munten

Lot zilveren rijksdaalders en guldens

504. Lot zilveren munten

505. Lot zilveren munten

506. Lot zilveren munten

507. Lot blikken

Lot van vier blikken waaronder Van Melle’s en Brandino. Eerste helft 20e eeuw.

508. Tafellamp, Art Deco

Tinnen Art Deco tafellamp met originele lampenkap, ongemerkt, jaren 40/50.

509. Lot schaaltjes

Twee glazen bonbonschaaltjes en een schaaltje, tweede helft 20e eeuw.

510. Lot vazen

Lot van drie aardewerken vazen, waaronder Flora, jaren 60/70.

511. Vazen, Jugendstil

Twee koperen Jugendstil vazen met messing handvaten, circa 1910.

512. Lot vazen Goedewaagen

Lot van zes porceleinen Koninklijke Goedewagen vazen. Royal Goedewaagen, Bone China gemerkt. Jaren 60/70.

513. Lot knuffeldieren

Lot van zeven knuffeldieren waaronder meerdere Steiff exemplaren. Laatste kwart 20e eeuw.

514. Lot vazen

Twee koud geschilderde opaline vazen met landschap en een keramieken vaas met florale decoratie. Jaren 40/50.

515. Luchtbuksen

Twee luchtbuksen met houten kolf, midden 20e eeuw.

516. Wandlamp

Electrische wandlamp in eclectische stijl, laatste kwart 20e eeuw.

517. Kaarsenstandaard

Kaarsenstandaard voor acht kaarsen, 21e eeuw.

518. Beeld

Keramieken beeld van een stier, 21e eeuw.

519. Kaarsenstandaard

Chromen kaarsenstandaard, laatste kwart 20e eeuw.

520. Beeld

Keramieken beeld van drie ganzen, 21e eeuw.

521. Lot doosjes

Lot bestaande uit tien doosjes, waaronder poederdoosjes, sieradendoosjes en snuisterijendoosjes. Tevens een barnstenen sigarenmondstuk met originele omhulsel, 20e eeuw.

522. Lot knuffeldieren

Lot van zeven knuffeldieren, leeuw gemerkt Steiff. Tweede helft 20e eeuw.

523. Inktstel, Meissen

Porseleinen inktstel van Meissen, inktpot en strooier op plateau met florale decoratie en tijgers, vergulde rand. Alle drie elementen voorzien van Meissen dubbele zwaard signatuur. Tweede helft 19e eeuw.

524. Bijbel

Bijbel met het Nieuwe Testament uit 1874 met zilveren sluiting, J. Brand en Zoon. Gedrukt bij J. Enschedé en Zonen.

9725 CT Groningen