Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
500. Wijnpot, China, Kangxi periode
Chinese hexagonale Kangxi wijnpot met bijbehorend deksel. Voorzien van landschappelijke en florale afbeeldingen in vijf vensters. Eind 17e eeuw.
501. Vazen, Satsuma
Twee Japanse Satsuma porseleinen vazen, geëmailleerd. Gemerkt aan de onderzijde, eerste kwart 20e eeuw.
502. Lot zilveren munten
Lot zilveren rijksdaalders en guldens.
503. Lot zilveren munten
Lot zilveren rijksdaalders en guldens
504. Lot zilveren munten
505. Lot zilveren munten
506. Lot zilveren munten
507. Lot blikken
Lot van vier blikken waaronder Van Melle’s en Brandino. Eerste helft 20e eeuw.
508. Tafellamp, Art Deco
Tinnen Art Deco tafellamp met originele lampenkap, ongemerkt, jaren 40/50.
509. Lot schaaltjes
Twee glazen bonbonschaaltjes en een schaaltje, tweede helft 20e eeuw.
510. Lot vazen
Lot van drie aardewerken vazen, waaronder Flora, jaren 60/70.
511. Vazen, Jugendstil
Twee koperen Jugendstil vazen met messing handvaten, circa 1910.
512. Lot vazen Goedewaagen
Lot van zes porceleinen Koninklijke Goedewagen vazen. Royal Goedewaagen, Bone China gemerkt. Jaren 60/70.
513. Lot knuffeldieren
Lot van zeven knuffeldieren waaronder meerdere Steiff exemplaren. Laatste kwart 20e eeuw.
514. Lot vazen
Twee koud geschilderde opaline vazen met landschap en een keramieken vaas met florale decoratie. Jaren 40/50.
515. Luchtbuksen
Twee luchtbuksen met houten kolf, midden 20e eeuw.
516. Wandlamp
Electrische wandlamp in eclectische stijl, laatste kwart 20e eeuw.
517. Kaarsenstandaard
Kaarsenstandaard voor acht kaarsen, 21e eeuw.
519. Kaarsenstandaard
Chromen kaarsenstandaard, laatste kwart 20e eeuw.
521. Lot doosjes
Lot bestaande uit tien doosjes, waaronder poederdoosjes, sieradendoosjes en snuisterijendoosjes. Tevens een barnstenen sigarenmondstuk met originele omhulsel, 20e eeuw.
522. Lot knuffeldieren
Lot van zeven knuffeldieren, leeuw gemerkt Steiff. Tweede helft 20e eeuw.
523. Inktstel, Meissen
Porseleinen inktstel van Meissen, inktpot en strooier op plateau met florale decoratie en tijgers, vergulde rand. Alle drie elementen voorzien van Meissen dubbele zwaard signatuur. Tweede helft 19e eeuw.
524. Bijbel
Bijbel met het Nieuwe Testament uit 1874 met zilveren sluiting, J. Brand en Zoon. Gedrukt bij J. Enschedé en Zonen.
9725 CT Groningen