Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
550. Lot knuffeldieren
Lot van zeven knuffeldieren waaronder meerdere Steiff exemplaren. Laatste kwart 20e eeuw.
551. Schilderij, J. de Haas
Schilderij, olieverf op doek, stadswoning met tuin. Gesigneerd rechtsonder J. de Haas en gedateerd 1937.
553. Poster, Steven Romm
Poster van Steven Romm, Romm-Lande Editions. Jaren 80.
554. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, klipper op zee. Midden 20e eeuw.
555. Schilderij
Schilderij, olieverf op hardboard, portret van een jongen. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
556. Rookstoel Empire
Mahoniehouten Empire rookstoel met apart vakje voor de rookbenodigdheden. Begin 19e eeuw.
557. Ets
Ets met de titel “Night time”. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1988, oplage 5/18.
558. Schilderij
Abstract schilderij, acrylverf op fragment linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd ‘86.
559. Foto, Joost Berndes
Stilleven met kalligrafiepenceel, foto van Joost Berndes (Winterswijk 1963).
560. Litho
Lithografie van een Barzoi en profil, begin 1900.
561. Aquarel, Roelie Kamans
Aquarel, Roelie Kamans (1934-1997). Rechtsonder gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw.
562. Masker, Afrika
Afrikaans masker, houten basis met beschilderd leder overtrokken en bezet met schelpen. Uiteinde in de vorm van een vogelkop.
563. Trompet, Reynolds
Trompet van de firma Reynolds USA. Model Ranger, geproduceerd tussen 1971-75.
564. Lot kristal Nachtmann
Lot van kristallen glazen van de firma Nachtmann, Duitsland. Coupes, wijnglazen, cognacglazen en longdrinkglazen. Jaren 70/80.
565. Passerdoos, Brevete’s
Passerdoos met messing tekenbenodigdheden, Compas Superieurs Brevete’s S.G.D.G, Paris. In gefineerde doos met messing, Frankrijk, rond 1900.
566. Lot sportauto’s, Burago/Maisto
Lot van drie Burago sportauto's, Alfa Romeo, Dodge Viper en Mercedes-Benz en een Maisto Mercedes. Laatste kwart 20e eeuw.
567. Lampenkap
Lampenkap met vlechtwerk, aan de binnenzijde voorzien van gele stof.
568. Bureaulamp, Herda
Bureaulamp, Herda, Amsterdam. Jaren 80.
569. Hoorn, C.F. Schmidt
Duitse hoorn van de firma C.F. Schmidt uit Weimar, jaren 30.
570. Lot speelgoed
Lot van zes vrachtwagens voorzien van logo’s van Nederlandse firma’s. Een legervoertuig met aanhanger en radiografisch bestuurbare Offroader 4X4, 21e eeuw.
571. Beeld
Keramieken beeld van een gestileerde boom, 20e eeuw.
572. Karaf, JDF Design Portugal
Kristallen karaf Peninsula JDF Design met gegraveerde afbeelding van zeilboot uit 1998.
573. Lot spelletjes
Lot met negen spellen in originele doos, waaronder Mensch erger je niet, De vliegende hoeden en een treinen puzzel. Jaren 50/60.
574. Lot spelletjes
Lot spelletjes waaronder Prenten Lotto, Halma bordspel en Kogel Bouwkunst, jaren 50 en 60.
9725 CT Groningen