Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

550. Lot knuffeldieren

Lot van zeven knuffeldieren waaronder meerdere Steiff exemplaren. Laatste kwart 20e eeuw.

551. Schilderij, J. de Haas

Schilderij, olieverf op doek, stadswoning met tuin. Gesigneerd rechtsonder J. de Haas en gedateerd 1937.

552. Schilderij

Schilderij

553. Poster, Steven Romm

Poster van Steven Romm, Romm-Lande Editions. Jaren 80.

554. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, klipper op zee. Midden 20e eeuw.

555. Schilderij

Schilderij, olieverf op hardboard, portret van een jongen. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

556. Rookstoel Empire

Mahoniehouten Empire rookstoel met apart vakje voor de rookbenodigdheden. Begin 19e eeuw.

557. Ets

Ets met de titel “Night time”. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1988, oplage 5/18.

558. Schilderij

Abstract schilderij, acrylverf op fragment linnen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd ‘86.

559. Foto, Joost Berndes

Stilleven met kalligrafiepenceel, foto van Joost Berndes (Winterswijk 1963).

560. Litho

Lithografie van een Barzoi en profil, begin 1900.

561. Aquarel, Roelie Kamans

Aquarel, Roelie Kamans (1934-1997). Rechtsonder gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw.

562. Masker, Afrika

Afrikaans masker, houten basis met beschilderd leder overtrokken en bezet met schelpen. Uiteinde in de vorm van een vogelkop.

563. Trompet, Reynolds

Trompet van de firma Reynolds USA. Model Ranger, geproduceerd tussen 1971-75.

564. Lot kristal Nachtmann

Lot van kristallen glazen van de firma Nachtmann, Duitsland. Coupes, wijnglazen, cognacglazen en longdrinkglazen. Jaren 70/80.

565. Passerdoos, Brevete’s

Passerdoos met messing tekenbenodigdheden, Compas Superieurs Brevete’s S.G.D.G, Paris. In gefineerde doos met messing, Frankrijk, rond 1900.

566. Lot sportauto’s, Burago/Maisto

Lot van drie Burago sportauto's, Alfa Romeo, Dodge Viper en Mercedes-Benz en een Maisto Mercedes. Laatste kwart 20e eeuw.

567. Lampenkap

Lampenkap met vlechtwerk, aan de binnenzijde voorzien van gele stof.

568. Bureaulamp, Herda

Bureaulamp, Herda, Amsterdam. Jaren 80.

569. Hoorn, C.F. Schmidt

Duitse hoorn van de firma C.F. Schmidt uit Weimar, jaren 30.

570. Lot speelgoed

Lot van zes vrachtwagens voorzien van logo’s van Nederlandse firma’s. Een legervoertuig met aanhanger en radiografisch bestuurbare Offroader 4X4, 21e eeuw.

571. Beeld

Keramieken beeld van een gestileerde boom, 20e eeuw.

572. Karaf, JDF Design Portugal

Kristallen karaf Peninsula JDF Design met gegraveerde afbeelding van zeilboot uit 1998.

573. Lot spelletjes

Lot met negen spellen in originele doos, waaronder Mensch erger je niet, De vliegende hoeden en een treinen puzzel. Jaren 50/60.

574. Lot spelletjes

Lot spelletjes waaronder Prenten Lotto, Halma bordspel en Kogel Bouwkunst, jaren 50 en 60.

9725 CT Groningen