Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

525. Gesp

Verzilverde messing gedreven Ottomaanse gesp, voorzien van florale motieven en vogels. Einde 19e eeuw.

526. Lot computerspelletjes Nintendo

Lot van vier Nintendo 64 en Super Nintendo spelletjes. Drie met originele doos, laatste kwart 20e eeuw.

527. Tafelklokken

Lot met Art Deco en Jugendstil tafelklokken, eerste helft 20e eeuw. Tevens een klassiek ogende quartz klok, laatste kwart 20e eeuw.

528. Zwaard

Decoratief metalen zwaard, made in Spain gemerkt. Tweede helft 20e eeuw.

529. Vazen, China

Twee Nanking vazen met afbeelding van strijdtoneel. China, eerste helft 20e eeuw.

530. Wierookhouder

Messing Chinese wierookhouder, 20e eeuw.

531. Kommen, China

Drie Chinese kommen, twee aan de onderzijde gemerkt, een kom Amsterdams bont, 18e en 19e eeuw.

532. Beeld

Keramieken beeld van een Afrikaanse vrouw, 20e eeuw.

533. Vaas

Replica Jugendstil stijl vaas gemerkt Colenbrander, Ram Arnhem. Eind 20e eeuw.

534. Trompet, Hüttl

Trompet met koffer, Firma Hüttl, made in Western Germany. Jaren 70.

535. Schilderij, W. Kroon

Schilderij, olieverf op doek, Willem Kroon (1946). Linksonder gesigneerd, 20e eeuw.

536. Teddybeer

Teddybeer in groot formaat met glazen ogen, jaren 60.

537. Teddybeer

Teddybeer met glazen ogen, jaren 70.

538. Teddybeer

Teddybeer in groot formaat met glazen ogen, jaren 70/80.

539. Teddybeer

Teddybeer, jaren 70/80.

540. Lot marmer

Lot marmer waaronder twee dekselpotjes, laatste kwart 20e eeuw.

541. Schenkkan en karaf

Glazen schenkkan en karaf met stop, tweede helft 20e eeuw.

542. Lot bouwdozen, Temsi/Meccano

Drie bouwdozen van Temsi (Hengelo) en Meccano, jaren 70.

543. Lot vulpennen

Lot van acht vulpennen, 21e eeuw.

544. Vazen

Twee marmeren cilindrische vazen, laatste kwart 20e eeuw.

545. Lot aardewerk Flora

Lot van zeven aardewerken vazen en dekselpot. Aan de onderzijde gemerkt of met sticker gemerkt Flora, Holland, jaren 50/60.

546. Lot vrachtwagens

Lot van tien vrachtwagens voorzien van logo’s van Nederlandse firma’s, merk Roadstars, 21e eeuw.

547. Mof in doos

Mof van bont in originele doos en een kraagopzetstuk van bont. Jaren 20-40.

548. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een beschilderde lampenkap, koud geschilderd karaf en gemberpot. Jaren 50.

549. Lot kristal Nachtmann

Lot van dertig Nachtmann kristallen glazen, waaronder champagne flutes, whisky glazen, portglazen, wijnglazen en borrelglaasjes. Jaren 70/80.

9725 CT Groningen