Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
575. Chocolademal
Metalen chocolademal in de vorm van een beer, midden 20e eeuw.
576. Lot aziatica
Satsuma theeservies bestaande uit zes kop-en-schotels, melkkan en suikerpot. Hierbij vijf Japanse Kutani porseleinen "duizend gezichten" borden. Eerste helft 20e eeuw.
577. Penantkast, Biedermeier
Mahoniehouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren, eind 19e eeuw.
578. Hanglamp
Glazen hanglamp met ingeslepen patroon, 21e eeuw.
579. Hanglamp
Glazen hanglamp met geëtste decoratie, 21e eeuw.
580. Hanglamp
Glazen hanglamp met opgebrachte zilverkleurige decoratie, 21e eeuw.
583. Hanglamp
Hanglamp met ingelegde spiegelstukjes en rood glas, 21e eeuw.
588. Hanglamp
Ronde glazen hanglamp met ingeslepen decoratie, 21e eeuw.
589. Hanglamp
Glazen hanglamp meg ingeslepen decoratie, 21e eeuw.
590. Pasteltekening
Pasteltekening van twee binnenvaartschepen. Rechtsonder gesigneerd.
591. Kunstwerk textiel
Abstract kunstwerk gebruikmakend van verschillende textielsoorten, einde 20e eeuw.
592. Aquarel
Aquarel met stadsgezicht. Rechtsonder gesigneerd.
593. Krijttekening
Pastelkrijttekening, rechtsonder gesigneerd.
594. Poppenstoel
Mahoniehouten poppenstoel, laatste kwart 20e eeuw.
595. Kamerscherm
Lichtblauw ajour kamerscherm bestaande uit vier gedeelten, 21e eeuw.
596. Nanking vaas, China
Nanking vaas, China, midden 20e eeuw.
597. Secretaire
Mahoniehouten klepsecretaire, interieur voorzien van acht laden en opbergvak, met gebogen spiegel achterwand. Tweede helft 19e eeuw.
598. Pendule, Frankrijk
Pendule met gepatineerd metalen vrouwenbeeld “Fête des Fleurs”, gesigneerd Guillemin met groene onyxkleurige marmeren mantel. Frankrijk, eind 19e eeuw.
599. Parfumbrander
Messing parfumbrander versierd met leeuwen, bamboe en fruit. Eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen