Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022

575. Chocolademal

Metalen chocolademal in de vorm van een beer, midden 20e eeuw.

576. Lot aziatica

Satsuma theeservies bestaande uit zes kop-en-schotels, melkkan en suikerpot. Hierbij vijf Japanse Kutani porseleinen "duizend gezichten" borden. Eerste helft 20e eeuw.

577. Penantkast, Biedermeier

Mahoniehouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren, eind 19e eeuw.

578. Hanglamp

Glazen hanglamp met ingeslepen patroon, 21e eeuw.

579. Hanglamp

Glazen hanglamp met geëtste decoratie, 21e eeuw.

580. Hanglamp

Glazen hanglamp met opgebrachte zilverkleurige decoratie, 21e eeuw.

581. Hanglamp

Hanglamp met ingelegd glas, 21e eeuw.

582. Hanglamp

583. Hanglamp

Hanglamp met ingelegde spiegelstukjes en rood glas, 21e eeuw.

584. Hanglamp

Hanglamp met geslepen decoratie, 21e eeuw.

585. Hanglamp

586. Hanglamp

587. Hanglamp

Ronde hanglamp met ingelegd glas, 21e eeuw.

588. Hanglamp

Ronde glazen hanglamp met ingeslepen decoratie, 21e eeuw.

589. Hanglamp

Glazen hanglamp meg ingeslepen decoratie, 21e eeuw.

590. Pasteltekening

Pasteltekening van twee binnenvaartschepen. Rechtsonder gesigneerd J. Dijkstra.

591. Kunstwerk textiel

Abstract kunstwerk gebruikmakend van verschillende textielsoorten, einde 20e eeuw.

592. Aquarel

Aquarel met stadsgezicht. Rechtsonder gesigneerd Borgheer ‘67.

593. Krijttekening

Pastelkrijttekening, rechtsonder gesigneerd.

594. Poppenstoel

Mahoniehouten poppenstoel, laatste kwart 20e eeuw.

595. Kamerscherm

Lichtblauw ajour kamerscherm bestaande uit vier gedeelten, 21e eeuw.

596. Nanking vaas, China

Nanking vaas, China, midden 20e eeuw.

597. Secretaire

Mahoniehouten klepsecretaire, interieur voorzien van acht laden en opbergvak, met gebogen spiegel achterwand. Tweede helft 19e eeuw.

598. Pendule, Frankrijk

Pendule met gepatineerd metalen vrouwenbeeld “Fête des Fleurs”, gesigneerd Guillemin met groene onyxkleurige marmeren mantel. Frankrijk, eind 19e eeuw.

599. Parfumbrander

Messing parfumbrander versierd met leeuwen, bamboe en fruit. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen