Veiling: Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
300. Kom en bord, Japan/China
Antieke Japanse kom met Imari decor en daarbij een cloisonné bord met draak, 20e eeuw.
301. Beelden, Frankrijk
Twee stenen beelden met religieuze voorstellingen. Frankrijk 20e eeuw.
302. Vintage wekkers, Duitsland/China
Vier vintage wekkers uit de jaren 30, 50 en 60. Een wekker uit begin jaren 60 met afbeelding popgroep.
303. Lot aardewerk, Groninger steenfabriek/Adco
Boerengroen geglazuurd aardewerk, Groninger steenfabriek/Adco, eerste helft 20e eeuw. Een kom gemerkt en twee schaaltjes met decornummer (8).
304. Sigarettenreclame, lichtreclame Reemtsma R6
Sigarettenreclame, lichtreclame Reemtsma R6, ca. 1980. Met snoer en stekker, kunststof.
305. Puddingvormen
Zeven puddingvormen van aardewerk waaronder P. Regout Maastricht en een Max en Moritz (Wilhelm Busch) puddingvorm, 19e en 20e eeuw.
306. Borden Kwatta Cacao, Wim Visser
Drie bordjes Kwatta Cacao ontwerp Wim Visser, P. Regout Maastricht, ca. 1960.
307. Miniatuur Gasuniegebouw, Royal Goedewagen
Miniatuur Gasuniegebouw Royal Goedewagen, genummerd, eind 20e eeuw. Ontwerp gebouw Architectenbureau Alberts en Van Huut Amsterdam.
308. Sierborden
Sierborden uitgevoerd in gietijzer, Hanau Duitsland, midden 19e eeuw.
309. Buisframe stoelen, Effezeta Italië
Vier buisframestoelen metaal en leer, Effezete Italië.
310. Stoel
Stoel gemaakt van gedroogde bananenbladeren. Pascal Raffier Vannerie fauteuil "Le Corbusier", gemaakt in de jaren 60.
311. Penningen Groningen
Bronzen penning met wapen van provincie Groningen, 907 gram zwaar, eerste helft 20e eeuw. Daarbij een bronzen penning 1925, geschonken aan de heer Rubingh voor zijn trouwe diensten aan Duintjer, Wilkens en Meihuizen & Co. Veendam. Uitgevoerd bij Koninklijke Begeer.
312. Globe met verlichting
Glazen globe met houten voet, midden 20e eeuw.
313. Plafondlampen, Art Deco
Twee glazen lampenkappen en een complete plafondlamp met bakelieten fitting, circa 1925. Een lamp is gemerkt aan de zijkant.
314. Murano fruitschaal
Grote Murano fruitschaal met metaalfolie en diverse kleurpoeders ca. 1965.
315. Vazen, Art Deco
In de mal geblazen en met de tang bewerkte Art Deco vazen, gesatineerd en twee lagen glas, circa 1925.
316. Tegels, Westraven en Plateelbakkerij Delft
Een tegel uit de Tweede Wereldoorlog met een wens en een vrij geschilderde tegel uit Delf, eerste helft 20e eeuw
317. Presse-papiers
Twee presse-papiers, gesigneerd en genummerd. Een presse-papier uit Finland.
318. Emaille borden
Twee handgemaakte emaille borden met naïeve voorstellingen, Scandinavië, tweede helft 20 eeuw. Een bord met signatuur.
319. Sierbord, Jugendstil
Metalen sierbord met jachttafereel, Jugendstil decor en vormgeving, circa 1925
320. Dierfiguren en whiskykarafjes, Beswick/Wade
Zeven dierfiguren Beswick, dit zijn lege whiskykarafjes. Hierbij zeventien Wade figuurtjes. Engeland, eind 20e eeuw.
321. Tafelaanstekers, Poppell
Zes vintage Poppell tafelaanstekers, jaren 60, made in Holland.
322. Presse-papier, Renate Stock Paulsson
Handgeschilderde presse-papier, ontwerp Renate Stock Paulsson, Sea Glasbruk /Kosta Boda, tweede helft 20e eeuw.
323. Jardinière, Amsterdamse School
Aardewerken jardinière Amsterdamse School, ongemerkt, ca. 1910.
324. Imari vaas, Japan
Imari vaas met decor van vogels, 19e eeuw.
9725 CT Groningen