317. Presse-papiers

Twee presse-papiers, gesigneerd en genummerd. Een presse-papier uit Finland.

Kavelnummer en naam 317. Presse-papiers
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Max. hoogte 8 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen