316. Tegels, Westraven en Plateelbakkerij Delft

Een tegel uit de Tweede Wereldoorlog met een wens en een vrij geschilderde tegel uit Delf, eerste helft 20e eeuw

Kavelnummer en naam 316. Tegels, Westraven en Plateelbakkerij Delft
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen 15 X 15 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen