303. Lot aardewerk, Groninger steenfabriek/Adco

Boerengroen geglazuurd aardewerk, Groninger steenfabriek/Adco, eerste helft 20e eeuw. Een kom gemerkt en twee schaaltjes met decornummer (8).

Kavelnummer en naam 303. Lot aardewerk, Groninger steenfabriek/Adco
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Kom diameter 14, 5 cm, schaal diameter 19, 5 cm en schaaltjes diameter 9, 5 cm.
Conditie In goede staat, een kom heeft een chip
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen