300. Kom en bord, Japan/China

Antieke Japanse kom met Imari decor en daarbij een cloisonné bord met draak, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 300. Kom en bord, Japan/China
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Kom hoogte 8,5 cm en diameter 24 cm. Bordje diameter 18 cm.
Conditie Beschadiging achterkant bord.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Volgend kavel

9725 CT Groningen