320. Dierfiguren en whiskykarafjes, Beswick/Wade

Zeven dierfiguren Beswick, dit zijn lege whiskykarafjes. Hierbij zeventien Wade figuurtjes. Engeland, eind 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 320. Dierfiguren en whiskykarafjes, Beswick/Wade
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Max. hoogte 11,7 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen. Dopjes onderzijde whiskykarafjes ontbreken of in binnenkant.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen