312. Globe met verlichting

Glazen globe met houten voet, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 312. Globe met verlichting
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Hoogte 34 cm.
Conditie In goede werkende staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen