311. Penningen Groningen

Bronzen penning met wapen van provincie Groningen, 907 gram zwaar, eerste helft 20e eeuw. Daarbij een bronzen penning 1925, geschonken aan de heer Rubingh voor zijn trouwe diensten aan Duintjer, Wilkens en Meihuizen & Co. Veendam. Uitgevoerd bij Koninklijke Begeer.

Kavelnummer en naam 311. Penningen Groningen
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Max. diameter 10,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen