305. Puddingvormen

Zeven puddingvormen van aardewerk waaronder P. Regout Maastricht en een Max en Moritz (Wilhelm Busch) puddingvorm, 19e en 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 305. Puddingvormen
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Suske en Wiske puddingvorm diameter 21 cm en kleinste puddingvorm diameter 8,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen