400. Diorama

Diorama, gesigneerd H. Heffen en gedateerd 1940.

Kavelnummer en naam 400. Diorama
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Hoogte 24 cm en breedte 16 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen