401. Tegel, Art Nouveau

Art Nouveau tegel, niet gemerkt.

Kavelnummer en naam 401. Tegel, Art Nouveau
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen 24 X 16 cm.
Conditie Gebruikssporen, chipje aan de achterzijde.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen