409. Poppen

Vijf poppen gemerkt Georgia, inclusief standaard, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 409. Poppen
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Max. hoogte 48 cm.
Conditie In goede staat met gebruikerssporen.
Huidig bod€ 35
Verkoopprijs € 35
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen