423. Lot etnografica

Lot etnografica bestaande uit een beeldje en een schep, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 423. Lot etnografica
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Lengte schep 70 cm en beeldje hoogte 25 cm.
Conditie Gebruikssporen, schep heeft een barst.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen