459. Voorraadpotten en kannen

Elf aardewerken voorraadpotten en twee aardewerken kannen voor olie en azijn, voorzien van florale bies. Gemerkt aan de onderzijde en modelnummer, jaren 20/30.

Kavelnummer en naam 459. Voorraadpotten en kannen
Veiling Veiling 38 sessie 2, dinsdag 29 maart 2022
Afmetingen Max. hoogte 24,5 cm en max. breedte 11 cm.
Conditie In gebruikte staat, diverse beschadigingen.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen