3. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, moeder met kind gezeten op rotanstoel. Rechtsboven gesigneerd Georg Rueter.

Kavelnummer en naam 3. Schilderij
Veiling Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
Afmetingen 78 x 91 cm.
Huidig bod€ 200
Verkoopprijs € 200
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen