90. Aquarel, H.P.M. Kosters

Aquarel op papier van Hendrik Pieter Martinus Kosters (1870-1938) van waterlandschap met huizen op achtergrond. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder, 1922.

Kavelnummer en naam 90. Aquarel, H.P.M. Kosters
Veiling Veiling 39 sessie 1, maandag 20 juni 2022
Afmetingen 31,5 x 21 cm.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen